[]

samsung s3'üm yere çakıldı :(

elimden düştü kafa üstü çakıldı.. ekran aha bu halde.. sorunsuz çalışıyor ama iflah olur mu yaptırsam? ne kadar tutar takriben?
 
200-250 lira gibi bi şey tutar.


  • kegums  (25.10.13 19:14:03) 
aman vermeden önce iyi araştır, ayakta adam sikiyolar. arkadaşınki de böyle kırılmıştı, ilk girdiğimiz yer 300 lira gibi fiyat dedi, sonraki 250 gibi bi şeyler dedi en son 150 lira diyen yer bulduk. haa ama malzemesini alır kendim yaparım diyorsan bu sana yaklaşık 20-30 lira + 2-3 saatlik işe patlar. galaxy s3 screen replacement falan filan diye araştır kendin değiştirmek istiyorsan.


  • yasli ateist  (25.10.13 20:51:13 ~ 20:51:42) 
birine lazım olur diye yazayım dedim: sadece camı değişti,yapılırken izledik, 110 tl verdik..


  • chatrefhill  (17.11.13 20:35:11) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.