Kadıköyde komşunun bahçesinde kitli kalan köpek

İçin kadıköyde nereye aramam lazım ki gelip alsınlar?hayvan 10gündür bahçede.bi de alırka mı,haneye tecaviz vs olur mu?bilin yönlendirsin kurtaralım coniyi

Thanks

bakılmadığına emin misin? gidip bi kapılarını çalsan önce?

  • innerbliss  (25.10.13 14:50:36)
Eminim bakılmadığına,arife gününden beri öyle.yalnız avlunun bahçesinde bu ya apartman öteki sokağa bakıyor.önden hangi bina çözememki ben :/acaba evdede biri vardı da ona da bi şey mi oldu.polisimi aramalıyım?

  • gadlemler  (25.10.13 14:53:57)
belediyenin veteriner müdürlüğünü arayın

  • sirena  (25.10.13 14:54:24)
bi taraftan da yiyecek bişeyler atsanız bahçeye? hayvancağız günlerdir aç susuz bekliyorsa yazık..
bak telefonunu buldum sana
KADIKÖY VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRÜ
Ali İhsan METE (0216) 542 50 86
arayınca durumu biraz abart ki kaale alsınlar, hayvan aç susuz kaplı ağlıyor falan de.
  • innerbliss  (25.10.13 15:03:47 ~ 15:04:31)
az önce su ve mama verdim,hayvan nasıl yiyiyo şuan anlatamam.verdiğiniz numaraya aradım açmıyorlar.polisi arıcam.belki ev sahibine de bişeyler oldu,düşünsnize korkunç.

  • gadlemler  (25.10.13 15:05:43)
evet iyi fikir, hayvana bakalım derken insanı ihmal etmek olmaz. inşallah bişey olmamıştır. ama birşey olmadıysa da hayvanı öyle bırakıp gittilerse söyleyecek bişey bulamıyorum.

  • innerbliss  (25.10.13 15:07:31)