[]

Istanbulda Zuhr-i Ahir kilinmayan camiler

Bu bidat namazi yuzunden cuma namazlarina gidemez oldum. Bir imamin Cumam kabul olmamis olabilir diyerek cumanin ardindan oglen namazi kilarak kendisine uyan cemaatin de namazini tehlikeye atmis olma sorumsuzlugunu kabul edemiyorum.
Istanbulda bildiginiz zuhr-i ahir gibi mantiksiz bir sebeple icat edilmis bir namazi kilmayan akli basinda bir imam ve camisi varsa buyuk iyilik yapmis olursunuz yerini soyleyerek. 
camide kilamayinca kilmiyor degilim ki namazimi normal oglen namazi gibi kendi basima kiliyorum diger vakit namazlarimi kildigim gibi.
Sana iki ders cuma vakti;
1)Kimseyi itham etme tanimadan.
2)Birde egri gordugun yerde egriyi soyle, koyun olupta dinin bozulmasina izin verme.
  • sfist  (25.10.13 13:03:18) 
Bu namaz nedir, nerden uydurulmustur bilmeyenler icin bedava bilgi.
www.fetva.net

  • sfist  (25.10.13 13:08:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.