sony xperiaz1 samsung s4 iphone 5 ucgeni

arkadaslar, telefonum artik kucuk gelmeye ve yavaslamaya basladi. iphone 4 kullaniyorum. yeni bir telefon alacagim ancak sony ile samsung arasinda gidip geliyorum.

hangisini onerirsiniz ?

Teknoloji meraklisi biri degilsen iphone 5 ile devam etmeni oneririm. Kullanim basitligi vs. yonunden ama illa android dusunulecekse arayuzu farkli olan htc one bi incele derim

  • kosun lan mevzu var  (25.10.13 11:25:41)
iphone'dan ciddi ciddi soğumaya başladım özellikle androidcilerin foşur foşur pil konusunda rahat olmaları şarj cihazıyla gezmemeleri felan beni ayfondan soğuttu diyebiliriz. yoksa her türlü iphone 5 5s felan çakar gömer.

hayır öyle aletki uçak moduna almadan bi şeyleri kısamıyorsun illa pilden yiyor.
  • fukka  (25.10.13 11:25:47 ~ 11:26:33)
xperia z1 vs iphone 5 alacağına ocağı bekle hemen hemen aynı fiyata galaxy s5 al derim.

  • avrigus  (25.10.13 11:27:45)
Lg g2

dediklerin içinde s4
  • sen git ben geliyorum  (25.10.13 11:32:27)
S4. Bence note 2 paran varsa note 3

  • 0dy  (25.10.13 11:48:02)
İphone 5 alacak gucteyim lakin sarj sorunu kameranin yavasligi ve kalitesizligi' kendi telefonum icin konusuyorum iphone 4 ' bi de ios 7 zingirtisi, iphonedan soguttu. İphone 5 ve samsungun sadece s3 modelini denedim. S4 ve note 3 un buyuklukleri sadece biraz korkutuyor.

Bu yeni telefon slma isi ne zor ismis butun telefonlarin birbirini tamamlayan oEllikleri var.
  • czn  (25.10.13 12:17:18)
Lg G2 sizi bermuda şeytan üçgeninden kurtaracak sihirli amiral gemi :D
ama size uymuyorsa bu şıklar arasında Z1 derim. nedenlerinide sıralayabilirdik ama nedenlerini istememişsiniz.

  • odiyus  (25.10.13 13:11:28 ~ 13:11:58)
Gm discovery

  • leo1905  (25.10.13 14:02:12)
Nedenleri su. Resim cekmek benim icin cok onemli mesela bir arada ailecek kocaman bir yemek sofrasi iphoneda kamera ufak ve kalitesiz kalabiiyor, teknolojik seyleri seviyorum, ayri ayri ekranda cok islem yapma vs. Bir de sarj konusu tabii ki, oyunla fazla isim yok lakin basit oyunlari oynuyorum ra sira.

Z1 si gecirmeme ve kamerasi cezbediyor.
  • czn  (25.10.13 15:05:13)
o zaman Z1 tek tercihiniz olsun.

  • odiyus  (25.10.13 17:41:53)
S3 note ile z1 arasinda gidip geliyorum.

  • czn  (25.10.13 21:34:47)
Z1 iyidir. su geçirmez + dayanıklılık falan bir adım öne atar.

  • odiyus  (25.10.13 21:57:51)
S4 ile htc one kaydim kesin ikisinden biri olacak :)

  • czn  (29.10.13 17:13:48)
htc one'ı araya alarak en iyisini yaptın, iphone'dan samsung'a geçersen telefon hepten plastik gelicektir ki bence htc one bu konuda iphone'lardan daha fazla kalite hissi veriyor; o yüzden htc one derim. teknik konular vs. zaten hiçbir önemli eksiği yok s4'ten.

  • baba jo  (29.10.13 17:29:58 ~ 17:30:58)
evet samsung s4 aldım. telefon uçuyor. iphonedan sonra uçak gibi geldi. kamerası ve hızına bayıldım 1 gün kullandım şarj sabah yuzde yirminin uzerindeydi. yedek pille daha da uzayacak. memnumun, almayı düşünenler direkt alsın bnce.

  • czn  (31.10.13 07:52:40)