öksürük, nefes darlığı.

arkadaşlar 1-2 hafta önce üşüttüm ciğerler falan baya hassaslaştı, balgam çıkardım, ateşim çıktı ama düzeldim.

tek bi sorun var, öksürük ara sıra devam ediyor, ve böyle ard arda combo şeklinde öksürünce ciğerlerim eski haline dönüyor, nefes darlığı çekiyorum ve hırıltılı zor nefes alıyorum. bu 15 dakika felan devam ediyor. sonra kendiliğinden düzeliyor. ha eğer yine öksürürsem aynı şeyi tekrar yaşıyorum.

özellikle sabahları ve akşamları ağırlaşıyor. onun dışında bir şey yok, üstüne gitmeli miyim?

aynı şey bendede var. bol zencefilli ballı bitki çayı iç

  • GibsonRules  (24.10.13 17:53:27)
bronşitin falan mı var

  • feykalade  (24.10.13 18:23:29)
aynısı bende var dostum. doktor'a gidemedim. grip sonrası oluştu.
öksürük, kombo öksürük, nefes darlığı,

kimisi dedi, grip sırasında geniz akıntısı ciğerlere inmiş onlardan dolayı,
kimisi dedi ciğerlerin iltihap yapmış olabilir.
ne zaman doktor'a randevu alsam hep önemli bir işim çıktı.

1 aydır durum böyle. tabi hafif hafif azalıyor ama hala öksürük devam ediyor.
doktor'a gitmenin faydası bu süreyi daha kısa süreye çekersin.
  • 1tam1ayran  (24.10.13 19:53:40)
Bende de ayni durum mevcut. Sana tavsiyem bal ve karabiberi karistir ye acayip etkisi oluyor.

  • barbara herhalde barbara manken olan  (24.10.13 20:41:42)