400 liralık zenginlik ?

Çok saçma farkındayım ama zengin görünmem gereken bir durumla karşı karşıyayım. 400 lira ile beni baştan yaratın gibi bi şey söz konusu.

Pantolonundan gömlek/hırka/tişörtüne, normal olsun deri olsun ceketine, saç kesimine kadar yardım lazım.

hani bazı tarzlar/tipler vardır bakarsın "bu zengin" dersin, saç kesiminden belli eder, giyim tarzından belli eder. bir şekilde belli eder. o intibayı yaratacak bir tarz konusunda yardım gerekiyor ?

Sanırım sana 400 liralık hipstervari bir kılık vermeliyiz.
O zaman şuradaki abilerden ilham alabilirsin. www.massimodutti.com
Bunlar aynı boş zamanlarında tekneleriyle uğraşan zengin iş adamları gibi görünüyor.
  • Lim5  (24.10.13 15:40:57 ~ 15:45:26)
yok hayır hipster şeklinde değil. onlar o intibayı yaratmıyorlar bence. kızların efendi adam yerine piç adam tercihindeki piç adam olmam gerekiyor bir defalık. ilk olarak kıyafetten başlamak istedim 400 lira var ancak.

  • Gonul isleri  (24.10.13 15:42:20 ~ 15:42:44)
Git 400 liraya bir günlüğüne mustang kirala amk

  • GibsonRules  (24.10.13 15:43:56)
25-40 lira civarı chino tarz pantalon
düzgün bir terzide daraltılmış koton2dan 50-60 tl'ye alınmış gömlek
60-80 tl'ye flo ya da ayakkabı dünyası gibi bir yerden alınmış güzel bir ayakkabı
30 tl iyi berber
50 tl colins,zara, h&m vs markalardan hırka hırka

ulaaan piç adam demişsin allah kahretsin. yazdıklarımı silmiyorum kalsın yine
  • dieselsingle2  (24.10.13 15:47:42)
pantolana fazla para bayılma. ayakkabı önemli. gerekirse 300 liralık ayakkabı al ama ayakkabı iyi olacak.

  • enkolaykullaniciadi  (24.10.13 15:48:52)
jakandjil.com
christenmitchellstyling.files.wordpress.com
jakandjil.com
i871.photobucket.com

ayakkabı +1
sonuncu link olmamıs da ikoncanmıs kendisi.ondan koydum:)
  • demoniclewinsky  (24.10.13 15:52:13 ~ 15:54:07)
@dieselsingle2

abi o dediğin mağazalarda 50 liraya hırka falan yoktur ya. yada beni mi kazıklamaya çalışıyorlar her girdiğimde ?

ayakkabıya yarısını ayırcam herhalde zaten paranın o konuda çok eksiklik var.
  • Gonul isleri  (24.10.13 16:02:03)
pitti uomo tarzı giyinirsen dayak yersin (şaka)

  • dieselsingle2  (24.10.13 16:05:48)
1.bp.blogspot.com
chıno pantolon hırka gomlek kombinasyonu piç yapıyormuş gerçekten bakınca. 400liranın 50-60 tlsını yemek ve sıgaraya ayır. ithal bir sigara al biri bitmeden diğerini yak peş peşe. telefonunu hep masaya koy. ıphone değilse koyma ama. sonra yanında bir kız varsa diğer kızlara mutlaka bak. bu +10 piçlik puanı katıyor insana. kuaför olarak da unisex bir yere git mutlaka.

birde not olarak, içeceksen bardağın\ kadehin sonunu, yiyeceksen yemeğin sonunu bırak.
  • kırmızıkaşekaban  (24.10.13 16:09:16 ~ 16:10:12)
ayakkabının önemi konusunda ben de hemfikirim aslında ancak marka/model önerisi verebilecek olan var mı?

dün bir eleman gördüm mesela, beyaz sade gömlek, üstüne dar siyah sade ince kazak. alta buz mavisi jean. alta açık kahverengi bir bot. botun şu ön bağcık kısmı yok diye öne sarkıyordu falan (anlatamadım) tam piç dediğim tipti.
  • Gonul isleri  (24.10.13 16:19:16)
@kırmızıkaşekaban ın örnek verdiği fotoğrafdaki gibi bi şekli defacto,koton gezerek tamamlayabilirsin ayakkabıyıda jackjones falan bak indirim vardı en son.

  • aktör  (24.10.13 16:22:21)
lookbook.nu
hep aynı linki vere vere adamı meşhur ettim yalnız :) diğer look'larına da bir göz at

  • feykalade  (24.10.13 16:28:19)
piç değil apaçi la o dediğin. ayrıca zengin de değiller onlar aynı 400 liraya olayı kapatıyorlar. ben 400 liraya anca ayakkabı alabiliyom la zengin miyim şimdi.

  • fukka  (24.10.13 16:30:35 ~ 16:32:04)
aslında özel bir gece için olsa bu tarz ceket + kravat kombine girerdim de sıradan bir buluşma için. o etkiyi yaratmak istiyorum ben.

  • Gonul isleri  (24.10.13 16:31:45)
kız zengin kızı diyelim. süsüne düşkün ama kimseye "aa arabası var" diye bakan bir tip değil. ama sonuçta kıyafet de olsa bi etkileyicilik katacak.

  • Gonul isleri  (24.10.13 16:50:01)
Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol.

introyu geçtikten sonra, zengin görünmek istiyorsan 1.bp.blogspot.com

bunu yapma.

marine tarzı bir şeyler giyin.
  • armagan  (24.10.13 17:00:31)
daha spor birşeyler arıyorsan;

lookbook.nu
lookbook.nu (bu ara çok moda bu kolej hırkaları)
  • feykalade  (24.10.13 17:25:22)
Saat ve iyi parfum gerek ve de telefonun yeni olmali

  • mukrime  (24.10.13 18:51:32)
duyurudan istedigin modelleri paylasip olanlardan bi günlüğüne kirala.

  • yns  (24.10.13 19:27:10)