ağır gelmeyen çikolata önerisi

saf kalıp halinde çikolata hiç yiyemiyorum, nutella da yiyemiyorum aynı şekilde. içim bayılıyor. bal reçel de yiyemiyorum. ama arada canım tatlı istediğinde tadımlık çikolata yemek istiyorum. bir parça atayım ağzıma da hani yetsin o. böyle hafif önerebileceğiniz çikolatalar var mı? bitterlerle aram yine biraz daha iyi ama piyasadaki şu meşhur bitterler de tatlı geliyor.

çokonat, ülker gofret ve tobleron

  • female demon  (23.10.13 16:45:19)
toblerone

  • aktör  (23.10.13 16:46:31)
bitter seviyorsan, Lindt'in çeşit çeşit bitterleri var. Kaliteli kakao ile yapılmış, iç baymayan çıtır çıtır cinsten. hatta swiss thinsleri oluyordu hala var mı bilmiyorum, tam aradığın şey olabilir.
yine macro center'da içi kokteyl dolgulu çikolatalar vardı, bonbon gibi pina coladalısını alıyorum düzenli olarak seversen onu da tavsiye ederim :)

  • april12th  (23.10.13 16:47:46 ~ 16:52:21)
meşhur bitter dediğiniz karam %70 mi acaba :)

after eight tavsiye ediyorum size.
  • neyleyim  (23.10.13 16:53:35)
@neyleyim olabilir evet en çok rafta gördüğüm karam. after eight hiç damak tadıma uygun gelmiyor ona yeterince şans verdim :)
@female demon gofretler candır, ben de onlarla idare ediyorum :)
@april12th not aldım bunları bana gider gibi görünüyor en kısa zamanda deniyorum :)
  • kirazıseviyorum  (23.10.13 16:55:49)
www.google.com.tr

hem görüntü güzel hem kendi.
  • kakao  (23.10.13 16:59:25)
@kakao ben bunlara bayılıyorum ya ama hep biri freeshoptan falan ya da gittiği yerlerden gelirken getirince yemek nasip oldu :) bakınayım varsa bu da olsun evde bir yerde ağır krizlerde yerim.

  • kirazıseviyorum  (23.10.13 17:00:59)
lindt +1

  • strawberry first  (23.10.13 17:02:15)
insanlar bu tobleron'un nesini seviyor anlamış değilim. hiç yemediyseniz ve bitter seviyorum diyosanız toblerone size uymaz.

bitterden devam edin. piyasada bitterçeşitleri epey arttı. lindt de bulabilirsiniz migroslarda filan. pahalıdır biraz ama olsun zaten sizin yiyeceğiniz çikolatadan ne olacak...
  • supergirl  (23.10.13 17:02:21)
hatta senin için çikolatalar derledim:

pina coladalı: online.macrocenter.com.tr

Thins çıtırlar: online.macrocenter.com.tr

Yabanmersinli: online.macrocenter.com.tr

şu an çok boşum:) bir de vişne seversen: online.macrocenter.com.tr

ayrıca bunların dışında, godiva ve butterfly'dan çokgzel çikolatalar alabilirsin. Zaten çok yemiyormuşsun, yediğinde değer :)
  • april12th  (23.10.13 17:04:04)
@april12th

şu an seni çok seviyorum hatta bayılıyorum! çok teşekkürler :)
  • kirazıseviyorum  (23.10.13 17:06:55)
RAFFAELLO
bounty

  • maestroo  (23.10.13 17:36:29)
nutella yiyemiyorsan torku banada yersin. kesin.

  • sutlu nescafe  (23.10.13 17:52:32)
Lindt'in %99 kakaolusu bile var. hem de gercekten cok lezzetlj. Lindt cesitlerini dene.

  • cassidy fairylady  (23.10.13 17:54:08)
lindt bence de

  • didi  (23.10.13 17:55:39)
Yemiyosan niye zorla yiyosun ya yeme ne guzel ben de sevmeseydim keske

  • coconel  (23.10.13 18:22:19)
@coconel

bazen canım tatlı çektiğinde bi parça ya da bir tane yiyerek o isteği bastırmak istiyorum. daha büyük bir tatlı yapmaya girişmek ya da yemek yerine.
  • kirazıseviyorum  (23.10.13 18:26:15)