bu başlangıça göre seyredeceğim film iyi br film mi

Filmimiz ruh çağırma ayini ile başlar. Ayini tertipleyen medyum evde kötü habis bir ruh geziyor derken medyumun sesi değişir ve ayine iştirak eden şahıslar medyuma şaşkınlıkla bakarlar. Medyum değişik bir sesle ne diye ağzı açık ayran budalası gibi bakıyorsunuz sizi medenileştirilmiş ahmaklar diye bağırır. Evin sahibi bu kadar kepazelik yeter diye bağırır ve evdeki eşyalar sallanmaya başlayıp ayine katılan şahısların kıyafetleri çıkartılır. Medyum yere yığılıp isterik sesler çıkartır. Evin içinde dolanan ruh odalardan birinde bulunan rahibeye musallat olur. Rahibe ilk başlarda habis ruha karşı çıkar ama daha sonra habis ruha teslim olur ama rahibenin iradesi güçlü çıkar ve ruhu defeder. Rahibeyi ele geçiremeyen habis ruh diğer odada yatan genç kıza musallat olur ve odadaki eşyalar hareketlenir. Habis ruh genç kızın bedenini ele geçirir

ee sonra?

efektler guzelse, çakma korku filmleri gibi durmuyorsa valla ben izlerim.
  • trajikomix  (22.10.13 23:44:16)
adı ne ben de izleyeyim.

  • kirazıseviyorum  (22.10.13 23:46:41)
izle tabii ben okurken gerildim.

  • hayaletin garip huylari  (23.10.13 00:00:55)
sen bunu boşver, doctor who 4.sezon 10. bölümü ( midnight ) izle.

ek: dizinin izleyicisi değilseniz. devamlılık adına sorun oluşturacak bir bölüm değil. rahatça izleyebilirsiniz.
  • ete summer  (23.10.13 00:03:06 ~ 00:04:49)
Sik gibi. Ruh bilmem ne sahnelerinin klişesinin dibi.

Ekleme: Doctor Who ilk sezonunda bir bölümde de buna benzer bir sahne vardı.
  • armagan  (23.10.13 00:05:45 ~ 00:07:15)