Firefox'un sesini kısmak

Windows XP'de ve Ubuntu 8.10'da Firefox 3 kullanmaktayım. Bilgisayar kullanırken genelde müzik dinlediğimden herhangi bir internet sitesine girdiğim anda saçma sapan bir şarkı ve video sesinin araya girmesine uyuz oluyorum. Bu gibi sitelere en bilindik örnek MySpace... İstiyorum ki bir eklenti vb. bir şeyle keseyim Firefox'un sesini gerektiğinde. Windows Vista'da istenilen açık yazılımın sesinin kısılabileceğini biliyorum ama başta da söylediğim gibi Windows XP kullanıyorum ve gerek addons.mozilla.org 'da, gerekse firefox eklentileri'nde istediğim gibi bir şey bulamadım. Çok ayrıntılı bir şey olması şart değil; Firefox'un sesini istediğim zaman kapatabileyim yeter. Var mıdır çaresi?...

addons.mozilla.org

bu eklenti işinizi görür sanki..
  • rednoff  (12.04.09 16:58:18)
@rednoff
Evet, kurdum ama öğenin yüklenmesnin benim için bir mahsuru yok. Yalnızca tüm Firefox seslerini kökten kapatacak bir eklenti benim daha çok işime yarar. Yine de teşekkürler...

  • metal revolution  (12.04.09 17:44:56 ~ 19:06:44)
addons.mozilla.org

sadece windows xp'de çalışıyormuş.
  • edge_nabby  (12.04.09 18:30:02)
@edge_nabby
Experimental ürünlerde gözüküyor, ama gene de kurdum. Görünüşe göre geliştirme aşamasında olduğundan bazen çalışıyor, bazense çalışmıyor. Bi de adından da anlaşılacağı gibi yalnızca Flash'ların seslerini kesiyor, o da bazen. Yine de sağol.

  • metal revolution  (12.04.09 19:06:25)