Yağlı saçlarım ve gerçekten sorunlu saç diplerim var?

Şampuan önerisi olan var mı? Gerçekten bütün hayatımı etkiliyor. Yıllardır kullanmadığım ürün kalmadı. Kafayı yemek üzereyim. En son Yves Rocher'nin bakla özlü şampuanını denedim üç tane de bitirdim memnun sayılırdım ama yok yine olmadı yine olmadı. Sebamed önerenler oldu güvenip alamadım. Bir de Kerastase önerenler var deneyen ve memnun olan var mı?Lütfen yardım

tikli gibi her gün saçlarını yıkayan gün aşırı yağlandığını hisseden, ertesi güne kesin çok yağlı çıkan bir insandım.

bana burda tresan önermişlerdi şu an çok memnunum. yağlı saçlar için olan ısırgan otlu. ikinci gün de dışarı çıkarabiliyor benim gibi bir takıntılıyı. bir de saç sahiden temiz görünüyor. daha havalı oluyor.
  • kirazıseviyorum  (22.10.13 15:06:41 ~ 15:07:07)
öncelikle kafanıza göre şampuan alıp kullanmayın. gidin bir cildiyeciye görünün.

  • kakao  (22.10.13 15:08:02)
bir cilt sorunu için, yağlanmayı da gidermesi amacıyla doktor tavsiyesiyle ceradolin kullanmaya başladım. özellikle saç derisiyle ilgili sıkıntıları bitirir, zaten beyaz kutulu medikal bir tipi var.
ama yine de öncelikle bir doktora görünün, ortalıkta milyon çeşit ürün var.

  • utanan ayi  (22.10.13 15:39:24)
avalon kullanıyorum. bence güzel

  • karbasan  (22.10.13 17:27:11)
  • runlolarunn  (23.10.13 19:52:39)
çam rerabentli şampuan.

  • komando kani var bende  (23.10.13 19:57:24)