Telefon alıyorum

Uzun süre araştırmalarımın sonucunda S4 te karar kıldım .

Bu karar vermemin sebepleri arasında pil değişimi arttırılabilir hafızası kaliteli kamera kaydı, batarya ömrü ekranı vs vs.

Lg g2 den vazgeçmeme sebep olan şey hafızasının arttırılamaması , bir an iphone kadar soğudum telefondan

Xperia Z den vazgeçme sebebim ise işlemcisinin yavaş olması değil ekranı da değil sadece bataryasının yok hükmünde olması.

Var mı bana önerileriniz ? Alıyorum gençler

S3'ünü Kızkardeşine Kaptıran Genç

al , ben de aynı kararsızlıktaydim .

çok çok iyi çıktı s4
  • MiraTaurus  (22.10.13 15:13:55)
Pil değişim imkanı yok ama 3050 mAh bataryası,arttırılabilir hafızası ve 20.7MP lik Sony kalitesiyle olan kamerasıyla Xperia Z1 i öneririm.Samsung illaki birşey yapacaksa gitsin monitör üretsin pc için çünkü yaptığı tek ve en iyi iş bu.

  • MtKrt  (22.10.13 15:25:06)
bence piyasa snapdragon 800le kavrulurken samsungun üvey evlat muamelesiyle exynoslu s4 verdiği ülkelerden birinde tamah etme s4'e.32lik lg g2 al.

huylanan moddayız ya o yüzden bu kadar kastım :)
  • aşksız prens  (22.10.13 15:48:33)
Şu an s4'ten yazıyorum :) mesajı almışsındır.

  • bilan  (22.10.13 16:01:41)
ben de uzun süre araştırdım, benzer problemler yüzünden dediğin telefonlar arasında kaldım ve s4 aldım. bugün geldi. kliksa.com da 1649 du pazar akşamı, şimdi 1599 a indi. hem de distribütör garantili.

  • esek sipasi  (22.10.13 16:57:50)
S4 aldım mutluyum, s5 mi aksak lan az kaldi cikmasina?

  • bir ileti paylastim  (22.10.13 18:12:08)
htc one çok çok çok iyi.. stabilite konusunda iphone ile eşdeğer.. paran varsa htc one yoksa s4

  • asabi  (23.10.13 01:21:35)