cafe ismi önerisi

Arkadaşlar Merhaba

Kadıköy'de yeni açtığımız cafeye bir türlü isim bulamıyoruz.2 haftadır devraldığımız eski ismi olan "sol köşe" ismiyle devam ediyoruz fakat artık değiştirme vakti geldi.Bildiğiniz Kadıköy cafesi. (içinde her türlü bira ve diğer alkol çeşitleri ve Antakya mutfağından çeşitler mevcut).Bir mekanım olsaydı şu ismi verirdim,şu isim çok güzel olurdu diyen varsa önerilerini bekliyorum.

not: mekan ismini Türkçe düşünüyoruz.

Teşekkürler.

hardal,istanbul asmalımescit ve nişantaşı'nda var,olmayan bir şey lazım,yine de teşekkürler yanıt için

  • stonetemple  (22.10.13 14:28:11)
Cücük
Dinlengeç
#direncafe
İsim Bulamadık
Bağzı Kafe
  • minyatur dev  (22.10.13 14:31:33)
Antakya yemekleri var diyince aklima 'sofra' geldi.

  • cassidy fairylady  (22.10.13 14:32:03)
tam olarak bir restaurant değil,daha ziyade kısık sesli müzik,loş ışıklı içki içebileceğiniz bir yer,sabahları antakya kahvaltısı ve gün içinde atıştırmalık antakya aperatifleri olacak,öyle bir lokanta kıvamında değil.

  • stonetemple  (22.10.13 14:35:36)
Barbun
Kimyon
Zeplin
Mandal
Barfiks
Pekmez
Begonvil
Kırlangıç
Humus
Zahter
Zengin
Mekan
Denge
  • neyleyim  (22.10.13 14:45:15)
HumuS.
Muhammara.
Zengin.
Kömbe. En güzeli kömbe ya.

Nereye gidelim?
Kömbe'ye gidelim hacı.
  • wallcan  (22.10.13 14:48:34)
Doyuran
Caydanlik cafe
Acili sofra
  • exlibris  (22.10.13 14:52:40)
düşündüğümüz isimlerden bir tanesi "zahter"di,daha çok bir şey içilebileceğiniz bir yer,karın doyurmaktan ziyade.

  • stonetemple  (22.10.13 15:16:42)
yolgeçen hanı

  • beni niye ucurdunuz ki  (22.10.13 15:32:37)
Sakin

  • nıç  (22.10.13 15:53:08)
Fikirlerden zahter ve kombe benim de hosuma gitti. Ama zahter daha guzel.

  • cassidy fairylady  (22.10.13 15:59:02)
Nerde olduğunu da yazarsanız Şişli civarında mekan kıtlığı çeken bizler en azından gelip bir deneriz.

Zahter güzel bence, neden koymadınız?
  • april12th  (22.10.13 16:05:17)
yolluk

  • fukka  (22.10.13 16:13:37)
Henüz isim bulamadık,bulduktan sonra hepinizi davet edeceğim,işletmeyi yeni devraldık şu an için çok eksiğimiz var ama herkesi bekleriz :) hiç bir isim bulamassak lazca'dan gelen "legur" ismini koyacağız ki söylemesi ve akılda kalıcığı zor bir isim şahsi fikrimce

Adres: Osmanağa mahallesi, serasker caddesi, ziyabey sokak,numara 11 Kadıköy Tarif : Bahariye Cad. Y.Kredi'nin (Boğaya çok yakın) köşesinden sağa girince ilk solda sokağın sonu
  • stonetemple  (22.10.13 16:34:02)
sineK

  • melancholyman  (22.10.13 16:53:51)
ben sabahtan beri Mecidiyeköy okuyorum, hatta seviniyorum yakındır belki diye. hayırlı olsun :)

  • april12th  (22.10.13 17:21:19)
zahter koymuşsunuz çok sevindim hayırlı olsun:)
www.eksiduyuru.com

  • neyleyim  (28.04.14 14:04:10 ~ 14:05:12)