[]

kablosuz modem sinyal güçlendirici

gençler selam,

Uydunetin boktan modemi sayesinde evin arka taraflarına adam gibi sinyal erişmiyor.

Salondaki modemden gelen sinyalin daha kuvvetli olabilmesi için bir bok almam gerekiyor orası kesin.

Araştırdım, wifi repeater denen sinyali güçlendiren bir nane varmış. Airties ve Linksys inkini buldum.

Tek ihtiyacım sinyal arka odalarda da güçlü olsun.

Bu durumda wifi repeater yeterli midir yoksa access point falan tarzı daha komplike işlere mi bulaşmak gerekir?

 
  • innerbliss  (20.10.13 03:15:52) 
Bende eski modem vardı. Onu kabloyla evin öteki ucuna götürdüm. İkisi de aynı hızda internet sağladı.

İnternette "modemi router olarak kullanmak" diye aratınca çıkan sonuçlarda anlatılıyor. Çok basit bir şey, 2 dk'nı almaz. Bi yerlerden eski, tek portlu bir modem bulursan yapabilirsin.
  • otonom  (20.10.13 09:18:04) 
repeaterlar baya iyi çalışıyo, köşe dönmek gerektiğinde filan.


  • kediebesi  (20.10.13 10:10:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.