sırrı süreyya'nın istanbul'da şansı var mı?

ha?

imkansız

  • mosquera  (19.10.13 19:47:04)
sırrıya fatihden,güngörenden ne kadar oy gelirse şansı o kadardır.

  • ganyotçu  (19.10.13 19:49:08)
yok bdp artı bir kısım chp oyu alır sadece %10-12 arası diyelim

  • senbanabakma  (19.10.13 19:49:20)
politik intihar

  • ontolojikkonular  (19.10.13 19:57:30)
Tobe tobe

  • balpolen  (19.10.13 19:58:07)
şu kadar alır böyle olur diye atıp tutmaya gerek yok. sırrı sadece tek bölgeden aday olduğunda bile çok fazla oy aldı. bşb için aday olursa normalde oy vermeyen de azımsanmayacak bir kesimin oyunu alabilir. gezi rüzgarı bazı chp'lileri de ona kaydırabilir.
biraz da chp'nin aday göstereceği ismin popülaritesine bağlı sırrı'nın chp tabanından alacağı oy.
şunu da unutmamak gerekir ki aday olması durumunda çok ciddi bir anti-propaganda yürütülecek. gerilla ile resimleri, doğudaki bdp mitingleri vs...
demem o ki gezi'nin rüzgarı seçim döneminde toplumu ne kadar etkilerse hatırda neler kalırsa sırrı'nın şansı da o düzeyde olur. hayalperestliğe hiç gerek yok
  • dinsiz adam  (19.10.13 20:01:57)
istanbulda akp adayi kimse o alir.

kadir topbas aday mi bilemedim simdi
  • exlibris  (19.10.13 20:03:56)
Bir şeyi değiştirmez sadece CHP'nin oylarını böler. Gezici gezici dediğiniz de bir avuç insan oyların çoğunluğunu değiştirmez

  • fuerteventura  (19.10.13 20:09:07)
yalnız chp nin değil akp nin de oyunu etkiler bence. muhafazakar kesimde de seveni çok. ayrıca kürtler akp ye de çok yoğun oy veriyor.

  • yorgunargin  (19.10.13 20:12:11)
gezi hareketi denildiği gibi bir halk hareketi ve devrimse tabii ki geçer, sonuçta halk hareketi.

eğer değilse alamaz.

bence alamayacak.

Mustafa Sarıgül alabilir bir ihtimal
  • efrasiyab87  (19.10.13 20:49:33)
milletvekili seçilirken 120bin oy almıştı. istanbuldaki seçmen sayısını, akp oylarını falan düşündüğümüzde benim gözümden imkansız.

  • geven kafa  (19.10.13 21:16:23)
dtp nin istanbulda kemik 400000 oyu var. Sırrı süreyyanın da alacağı bundan 1 oy fazlası değildir.

  • orhan tv  (19.10.13 22:02:20)