Kadınların para mülk merakı araba

www.milliyet.tv Kadınlar niye böyle ? Şimdi aramzıda bazıları yok oyle değiliz falan dicek ama gerçek bu .. Ben hiç fakir arabası olmayan dışarı da kağıt toplayan ya da insaate amaleye aşık bir güzel kadın görmedim

ben de hic bok gibi parasi olup da bok gibi parasi olmadan once evlendigi esini aldatmayan adam gormedim. zaten zengin babadan cikan zengin picler de cirkin kiza sumugunu atmaz. bu isler boyle. bizim cins aglayacagina gercekleri kabul edip para yapmaya baksa daha verimli olurdu tabii.

  • beriberi  (19.10.13 14:44:11)
sen onu bunu boşver de, asıl şu benim kafamı kurcalıyor. 1-2-3-4-5 diye zenginliği sınıflandırsak, 1 birim zengin olan kız 2 birimlik erkekle, 2lik 3lük ile, 3 lük 4 lük ile, 4 lük de 5 lik ile evleniyor. 5 birim zengin olan kızlar napıyor ki? valla bak noluyor onlara?

  • armagan  (19.10.13 14:46:37)
Konuyu cidden anlamak istiyorsanız kısa bir cevap mümkün değil dostum. O yüzden,
Bkz: toplumsal cinsiyet, toplumun cinsiyetlere yüklediği roller, ataerklik, feminizm, reklamcılık ve cinsiyet.
Ayrıca bir de belgesel bkz: the centry of the self (ismi bu olsa gerek)
  • helios  (19.10.13 15:03:27)
gayet normal bi merak.. demek ki kafaları çalışıyor.

  • partizan  (19.10.13 15:48:56)