şarjı en uzun dayanan akıllı telefon hangisidir?

soru başlıkta.kullanıp memnun olduğunuz yahut sakın şunu alma dediğiniz modeller hangileridir?

telefon sececegin zaman pil guclerine bak mesela note 2nin pili 3100amper ve bi bucuk gun rahat goturuyormus.

  • fıytfıyt  (18.10.13 12:18:43)
sony'nin pilleri çok iyi dayanıyor.

  • gates  (18.10.13 12:19:50)
pil gücü önemli yalnız telefon açıkken ne kadar enerji harcadığı da aynı derecede önemli değil mi? atıyorum ekran hd'dir, daha çok harcar, işlemcisi hızlıdır daha çok harcar...vs. gibi. pil ömrü/performans oranı yüksek bir telefon arıyorum.

  • physcos physcos  (18.10.13 12:21:27)
Şu an için LG G2 bence

  • sheeper  (18.10.13 12:29:51)
lg g2 olsa gerek.

  • sen git ben geliyorum  (18.10.13 12:33:07)
akıllı telefon olarak soruyorsan lg g2'den uzunu yok şu anda.

o da iki gün tabi. 3-5 giden yok malesef.
  • halitkin  (18.10.13 12:33:35 ~ 12:34:02)
ben de aynı kafadayım.şarjı gidecek akıllı da olsa diyerekten tecrübemi paylaşayım.

lg l9un batarya ömrü baya iyidir.ama eskidi artık tel.(motorola maxxlarla kapışır bana göre)

sony xperia sp hem batarya hacmi iyi hem de sony optimizasyonuyla geliyor.iyi bi batarya ömrü var.stamina modunda kullanınca sıkıntı yok.

note 2 sıradan kullanımda 2 günü görüyor.zorlasan da bi günü çıkarıyor.ancak sabahtan 3d oyun oynamaya başlarsan ancak bitirirsin.

lg g2 o inceliğe 3000 mah koymuş adamlar.pil iyi işlemci güçlü ekran büyük.bu durumda olay tamamen kullanıma kalıyor.ama adamların yeterli bir pil koydukları ve snapdragon 800 pil optimizasyonunun iyi olduğu biliniyor.

onun haricinde türkiyeye gelmeyen motorola maxx serisi ve philips w8510 var.yurt dışı bağlantın varsa bunları da getirtebilirsin.

sakın iphone alma.sakın 1500mah altına düşme.
  • aşksız prens  (18.10.13 13:21:24)
3 aydır Note 2 kullanıyorum. Elimden 5 dakika dahi düşmüyor şarjı tam gün gidiyor. Normal kullanırsan rahat 2 gün gidiyor. İnternette 14 saat, Video da 10 saat gidiyor.

  • FeryatBen  (18.10.13 13:52:47)