Yarım Kalan Diziler?

izleyip, bir şekilde bıraktığım dizilere devam edeyim mi? var mı çok kaçırdığım bir şey? izlediğim dizileri söyleyeyim de bırakmada hata yapmış mıyım bir fikriniz olsun. " oz, seinfeld, friends, doctor who, mad men, sherlock, the walking dead( aslında bu dizi sırf alışkanlık olduğu için), the killing " izlediğim ve sevdiğim diziler.
yarım kalan diziler ise şunlar;

dizi---------------bıraktığım zaman
suits--------------2. sezon ortası
haven -------------3. sezon başı falan heralde
once upon a time---2. sezon ortası
hell on wheels-----2. sezon ortası
new girl-----------15 bölüm falan heralde
the newsrooom------2-3 bölüm

bu dizilerin hiç biri sende bir iz bırakmamış, hani yoksa duyuruyla bize sormadan deli gibi izlerdin. yani yada ben herkesi kendim gibi zannediyorum.

Özetle bence farklı dizileri deneyiniz.
  • LalaKazim  (18.10.13 00:53:08)
the newsroom benim ilgimi çekmişti. dizi arıyorsan eğer game of thrones izlemeni öneririm.

  • ontheroad  (18.10.13 00:56:41)
once upon a time guzel gidiyor. suits de gayet iyi. the newsroom' u ben de 3. bolumde birakmistim digerlerini izlemedim.

  • sterimar  (18.10.13 00:58:33)
hell on wheels'i ben de 2. sezon 2. bölüme kadar izledim, çok boş olduğumda devam edeceğim.
OUaT ve suits'e başlayacağım.
oz'u izledim.
sherlock(pek bölümü olmasa da), twd, doctor who ve new girl severek izlemeye devam ettiğim diziler.
diğerlerini izlemedim, o yüzden pek yorum yapamayacağım.

boş zamanın varsa new girl sıkılmadan 20 dakika vakit öldürmek için ideal sayılabilir. çok beklentin yoksa arada izleyebilirsin...
  • ucan spagetticanavari  (18.10.13 00:59:46 ~ 01:00:08)
@straight gigolo; yokluk zamanımda mecburen izlemiştim. sezon bekleyerek izlemedim. toplu halde izledim. bir şekilde bıraktım. burda dizi önerisi sorularında bu dizilerin adları da sıkça geçince, acaba benim görmediğim birşey mi var bu dizilerde diye düşündüm.

game of thrones izlediğim bir dizi.
  • ete summer  (18.10.13 01:04:57)
new girl gittikçe komikleşiyor bence devam et.

  • theseachange  (18.10.13 01:04:57)
Once upon a time'ı ben de birakmistim 2. Sezonda simdi 13. Bolumdeyim devam ediyorum yani hos gidiyor. Edebilirsin

  • mutlusismankedi2015  (18.10.13 01:13:39)
suits'ün storytelling'i çok az dizide vardır söyleyeyim. bence çok akıcı bir dizi.

the newsroom da baya akar eğer politikayla ve abd politikasıyla biraz ilgiliysen.
  • noluyo yaa  (18.10.13 12:36:17)