Askere molotof atmak?

Kusura bakmayın ama artık yeter buradan başka duyuracak yerde bulamadım. Şırnakta her gün askerlere molotof atıyorlar , lojmanarın önünde ses bombası patlatıyorlar , daha bir saat önce bir subayın kullandığı kişisel araca molotof attılar , hani nerede medya? Nerede barış süreci diyenler , sizin gibilerin kökünü kazımak lazım hayatında doğuyu görmemiş oralar sakin şuan diyor.

Değil işte , terörist aynı , yaptıkları aynı ama siz anca susarsınız

ne istediğini bilmeyen insanların olduğu ve amerika/avrupanın desteklediği -terör bir tek onların işine yarıyor çünkü- bir avuç cahil şerefsizle neyin barıs sureci ? allah sana sabır versin kardeşim

  • seljax  (17.10.13 18:14:07)
medya göstermiyorsa sen göstersiceksin panpa. yoksa birisi çıkar bizime vde hayaletler dolaşıyor der millet inanmaz, sen de aynı şekilde, işte sosyal medya, sözlük duyuru vs bunlar için var, her gün molotof atıyolarsa falan çek bir şekilde paylaş, insanlar uyansın if u know what i mean:* ;) binggg

  • cedric tweedledee  (17.10.13 18:15:02)
hakkaten baskan cek videonu paylas orda burda, gonder nispeten daha az yalaka medyaya, web sitelerine, hesabin yoksa paylasalim sozlukte.

  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (17.10.13 18:18:50)
Çekmedim mi sanıyorsunuz , daha geçen ay bir teröristle tartışan bakın pkk üyesi olduğu kanıtlanmış bir kişi ile tartışan genç bir subayı fizana sürdüler güzel ülkemin bir ilinde. Öyle bir paylaşım beni değil ailemi tehlikeye atar , buralarda Türk olmak artık suç ama bu suçu teröristler değil Ankara suç haline getirdi

  • colorwithnotexist  (17.10.13 18:23:23)
bana yolla ben paylasirim sksen izini bulamazlar

  • rentts  (17.10.13 18:39:56)
evet eline fırsat geçti, bu insanları aydınlatmak için hadi bakalım :)))

  • cedric tweedledee  (17.10.13 18:47:16)
incelemedim, denemedim ama işine yarayabilir diye düşünüyorum, "internette güvenli belge sızdırma platformu" demiş:
bianet.org

  • dafaiss  (17.10.13 18:56:49)
Şuan bir arkadaşla iletişime geçtim ,
Söylediklerimden farklı görüntüler yok , kimle konuşursanız aynı şeyi söyleyecetir , eğer videoyu yayınlayabilirsek daha güzel bile olur .
Medya yalan söylüyor , silahlı kuvvetler görevlilerinin ise konuşması engelleniyor bunu unutmayın
  • colorwithnotexist  (17.10.13 19:01:26)
ciddysen gonder bana paylasayim. birak terorist kopekleri mit bile bulamaz su anda beni.

  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (17.10.13 19:04:46)