[]

izmir urla

urlaya yerlesmek istesek nasil bir yerdir?

ev satin almak istesek ya da kiralasak ortalama fiyatlar nedir?

istegimiz bir sahil kasabasinda yasamak, yazlari yurume mesafesinde denize girmek, bahceli ev, belki bir sure sonra kendi kuracagimiz kucuk bir is, bir dukkan vs

ya da buna benzer sizin favori yerleriniz nereler?

 
fethiye


  • ekyil  (16.10.13 23:41:28) 
urla güzel değil. o taraflarda bir yer arıyorsanız urla yerine seferihisar'ı düşünün derim.

benim favorilerim; çeşme, kuşadası, güvercinlik, seferihisar.
ilk ikisi biraz kalabalıktır ama on numara yerlerdir. (gerçi sakin kısımlar da yok değil)
  • papillon7  (16.10.13 23:46:26) 
Urla güzel ve ucuzdur hem yeşil hem deniz diyorsanız kalabak süper. Arabam var 20 dk ya merkeze gideyim diyosanız urlanım girişi zeytinalan.

Ben orman içi istiyorum diyosan kuşçular.
Zenginim diyosan ito evleri falan bir sürü yer var çeşmealtı urlanın en güzel yerlerinden denize de makisi de çamı da palmiyesi de güzel.

Daha fazla meral varsa yazarsın 5 sene yaşadım. Hala evim var gitmiyorum okul iş falan şehir içinde kiradayım.
  • nudistadam  (17.10.13 00:17:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.