akilli telefon onerisi

ozetle, uzun zamandir samsung galaxy 2 kullaniyorum ve pek memnunum. boyutundan da android olmasindan da. surekli kapanmasi, batarya problemi sacma sapan resetlenmesi falan bunlari bi kenara birakirsak tabii.

yeni telefon dusunce yumagim ise soyle;

- galaxy 3 ve 4 cok buyuk, notelardan bahsetmiyorum bile.
- lg'yi hic sevmiyorum nexus da olsa lg lgdir.
- iphone 4s mi alsam diyince aman iphone olayina girme diyorlar.
- lumia'lar sirf kamerasi icin alinir gibi duruyor ama bir de sistemi var bu isin :(
- motorolanin moto x modelini cok begendim bayildim bittim, cocugumu satip alirim ama sadece amerika'da satisa cikmis. turkiye'de olan motorola modelleri de tirt.

ben simdi ne yapayim?

(turkselli olarak, alacagim telefonu turkselden biraz pahaliya ama taksitle almanin bi zarari var midir?)

lg'yi niye sevmiyorsunuz? lg g2'ye bakın derim.

  • sanal uyku  (16.10.13 15:29:47)
htc desire 601 deneyin isterseniz biraz da.ama teli yükseltmiş olmayacaksınız değiştirmiş olacaksın sadece.

lg sevmemek ciddi bi handikap şu an.moto x sevip nexusu ötelemek de ayrı bi boyutu.yakın mantıkla üretilmiş cihazlar çünkü.lg g2'ye hiç girmiyorum bile.

Türkiye'ye snapdragonlu yerine exynoslu işlemci satan samsungu hiç sevmeyin bence.
  • aşksız prens  (16.10.13 16:55:48 ~ 17:02:59)