macbook pro alınır mı ?

www.sahibinden.com

alınır mı ?

fiyat kötü değil.

macbook yani mac os bambaşka bir dünya.
kod compile etmiyosan hayatım 3dsmax üzerine dönüyor demiyorsan al. çok eğlenirsin. sırf gui ve ux için bile alınır. bambaşka bir zevk uygulama kalitesi malzemesi aksesuarı vs vs. ilandaki arkadaşın vereceği mouse magic mouse ise keyife keyif katar.

tadından yenmez bi deneyim sunar mac. ekosistem olarak hatasızlığı tatmak güzel bir duygu.
  • nudistadam  (16.10.13 03:16:32)
aynısını kullanıyorum, alınır.

  • hjarteblod  (16.10.13 04:12:03)
bende macbook pro alacagım 2.el ama garantili olmasına dikkat et

apple garanti sorgulama ekranı var internette her turlu apple ürünü sorgulaya biliyorsun seri numarasından

hem garantili bir ürün alınca ürünle ilgili bir sorun varsa garanti ile halledersin ben böyle düşünüyorum

selfsolve.apple.com link sana
  • kaiserr76  (16.10.13 05:30:45)
Alinmaz. Aynisini sifir kutuda 2.5 yil once 2400 liraya almistim Amerika'dan.

  • alperz  (16.10.13 11:25:44)
garantilisini 1500e bulamam ki. bütçem max o

  • seljax  (16.10.13 12:26:06)
al bakalım bunu incele www.sahibinden.com

  • kaiserr76  (16.10.13 15:18:46)