Dropbox hakkında bir soru

merhaba..

google drive ve diğer alanlarım dolunca bir tane dropbox account'u aldım.
yani yeniyim dropbox'ta...

benim bilgisayarıma bir klasör oluşturdu, dropbox diye, içine attıklarımı sync ediyor, bildiğiniz gibi..
sync bitti, ama ben bu dosyaları bilgisayarımdan komple silmek istiyorum...
bu klasörden silersem, dropbox'tan da silinir mi otomatikman...

ya da bu işin bir çözümü var mıdır?

silinmez

edit: siliniyormuş. bilgisayarında dropboxun çalışmasını engelleyebilirsin
  • utkucbkc  (16.10.13 01:32:52 ~ 01:39:25)
Dropbox klasöründekileri silersen silinir.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (16.10.13 01:35:42)
otomatik sync olayini kapatabilirsin. Ya da programi sil, direk browserdan kullanmayi dene dropbox

  • march or die  (16.10.13 01:58:26)
Direk browser a sürürkle bırak yapılabiliyor. Böylece bilgisayarın kendisinde klasör bulundurmak gerekmiyor. O sebeple sync i kapat, bilgisayar uygulamasını sil, her ihtimale karşın yedeklerini al.

  • puc  (16.10.13 02:01:53)
ben bunun için sync edilmeyen bir klasör yarattım. dropbox kurulu, sync normal çalışıyor her zmaanki gibi, ama bu klasör sadece web arayüzünde görünüyor. bilgisayarımdaki dropbox klasöründe görünmüyor. bilgisayarda tutmak istemediklerimi oraya upload ediyorum.

  • celeron 300a  (16.10.13 02:25:53)
dropboxun programini kurmana gerek yok. programi sil.
internetten sifren vs ile yükleyebilirsin

htc telefonlara 50 gb veriyodu bi ara
  • ceycey e  (16.10.13 14:48:09)
samsunga 50 gb veriyo, telefon veya bilgisayar alan varsa haber vereyim.

  • march or die  (16.10.13 23:31:09)