nedir bu fatih terim olayı?

baya geriden geliyorum. fatih hoca niye galatasarayı bıraktı? şınayder falan niye gıcık şimdi ona? galatasaraylılar kızgın mı? olay nedir?

ünal aysal fatih terim'i istemedi galatasarayın başında çünkü kulübe yakışmadığını düşünüyordu, kurumsallık geyiği burdan çıkıyor, tabi bunun arkasında terim'i sevmeyen yöneticilerin başkana alttan alta fısıldamaları olabilir tam bilemiyoruz. bunlar bilinen ama dile getirilmeyen şeylerdi ta ki demirören'in teklifi gelene kadar... fatih terim'e milli görev teklifi geldi, başka önce izin verdi, terim gitti milli takımın başına geçti, başkan dedi izin var ama 4 maç.. terim ses çıkarmadı sonra konuşalım dedi. başkan olmaz dedi 4 maç git sonra gel bi daha, sözleşmeyi koydu terimin önüne 2 yıllık. terim imzalamadı. başkan kızdı tabi, başkanın kızmasına terim kızdı. başkan terimle görüşmek istedi, terim istemedi. başkan mesaj attı, çağrı bıraktı, floryaya geldi hoca yok. baktı kimsenin başkanı siklediği yok, toparladı yönetim kurulunu terim'e oybirliğiyle yol verdiler. olay budur. sneijder meselesinde terim sneijder transferini istemiyor, başkan alıp geliyor. tabi bunlar söylenti.

  • mechtech  (16.10.13 00:15:42)