çabuk bitmeyen sigara?

iyi bayramlar herkese.

ben parliament kısa için bir insanım fakat artık değiştirmem lazım yenilik lazım bana çabuk bitmeyen, tadı güzel bir sigara önerir misiniz?(not:samsun,2000 olmasın o sigara)

not:kent düşünüyorum nediyorsunuz?

tütün iç

  • kendihalindekiyaratık  (15.10.13 20:14:52)
camel

  • hope ender  (15.10.13 20:35:14)
parliament içicisiyidim 2 yıldır. tütüne başladım. ve 1 yıldır ne paket alıyorum ne birindne içiyorum. 5 ay hiç içmedim şimdi yine sarıyorum günde 4-5 kez. emin ol old holborn yada golden virgina çok tatmin edici. çabuk bitmiyor ve ard arda yakamayacağın kadar tok tadı var. valla çok zengin değilsen tütüne geç derim deli gibi cebinde para kalıyor. aylarca bakıp bi ara alırım dediğim herşeyi aldım la 1 yılda

  • seljax  (15.10.13 20:40:58)
Camel cok bozdu ya arkadaslar ben bi ara su holdborn isine gireyim olmadi, simdilik kent'le idare ediyim en iyisi:))

  • aktör  (15.10.13 20:45:12)
marlboro uzun al hocam. tır şoförleri sınır geçiyor tek bir dalla

  • GibsonRules  (15.10.13 20:51:07)
Marlboro blue ice.

Tadı güzel olmakla birlikte yavaş biter. Denemeye değer. Ama aylarca içilecek sigara değil kanımca.
  • aguilas negras  (15.10.13 20:53:50)
yillarca marlboro light/touch ictim. bir donem parliament icsem de alti ay sonra cevresel baskilar sonucu marlboroya geri dondum.. Sigaralarin yeni yeni 7 lira oldugu donemler sikerler boyle isi diyerek tutune sardim ve yaklasik bir yil tutun ictim.
Tutunu uzun vade de kesinlikle onermiyorum, gunde iki uc sarar icerim yeter demiyorsan sigaranin on yilda sarartacagi disi bir yilda sarartiyor bu aklinda olsun.
Dislerimdeki sari lekeler sonucunda sikerler boyle isi diyerek tam marlboroya geri donmusken this beige ile tanistim. Hem fiyati hem icimi gayet hosuma gitti.
Kent ilk ciktigi zaanlar denemistim ve ictigimden hicbir sey anlamamistim. icime cektigim sigara degil, sanayi bolgesinden gecerken aldigim nefes gibiydi..
  • foolrules  (15.10.13 21:01:12)
This beige denemeye deger bunuda bi tadiyim ben.

  • aktör  (15.10.13 21:11:34)
elektronik sigara.

  • kakao  (15.10.13 21:30:56)