Nasıl Kilo Alınır

Yaklaşık 1 yıldır body building yapıyorum. 1 yılda anca 10 kilo alabildim. 68 Kiloyum. Aldığım bu 10 kiloyu kas kütlemi ve %7.5 luk yağ oranımı koruyarak aldım. Güzel bir rakam sayılabilir ama artık zayıf olarak nitelendirilmekten ve small giymekten bıktım. Kas, yağ oranı umrumda değil artık deli gibi kilo almak istiyorum. Arkadaş sohbetlerinde zayıf birini örnek verirken senden bile zayıf şeklinde muhabbetler dönüyo ve adeta deliye dönüyorum. Yani zayıf olmaktan bıktım artık. Göbekli de olsam 75 kilo üstüne çıkmak istiyorum hızlı şekilde.

Gün içinde yaptıklarım:

-10 ölçek(günün farklı zamanlarında) Hardline Pro Gainer Karbonhidrat tozu Toplamda;
320 gram karbonhidrat, 72 gram protein almış oluyorum sadece bundan

-4/6 öğün yemek yemek:
En az 3 yumurta içeren doyurucu bir kahvaltı
Yüksek karbonhidratlı öğle yemeği(bol ekmekli pilavlı makarnalı)
İkindi öğünü(genelde makarnadan oluşuyo)
Yulaf ezmesi 100 gram
Akşam yemeği (yemek olarak ne varsa + 2 tabak pilav
Gece öncesi (makarna pilav)
gece (sandviç tarzı öğün)
Yulaf ezmesi 50-100 gram
Yarım kilo meyveli yoğurt

-ek olarak abur cuburlar ve protein çikolatası vs.

Boy: 183

Millet birkaç öğünle kilo alırken bu çabalarıma rağmen 1 senede zayıflığımı aşamadım. Lütfen bana kilo almak için bi yöntem verin. Az uyuduğumdan mı kilo alamıyorum anlamadım gitti.

sagliksiz ve abur cubur seyler ye benim kilo alma sebeplerim olarak sunlari sayabilrim
Sabahlari pogaca acma borek, bol bol mc donalds, kola, aksamlari tatlilar profiterol ekler gibi, cipsler ve bira
Bir de sık sık ye ama az yeme
  • wishmaster  (15.10.13 18:35:20)
Olm sen 10 ölçek içilir mi :) adam gibi yemek ye sabırlı ol en sonunda Bi bakmışsın hayvan gibi olmuşsun. Bende senin gibiydim hayatta kilo almıyordum(52kg) ve şu anda 90(%9 yağ) kiloyum. 5 sene bunun için uğraştım ama değdi. Şimdi arkadaşlarım taşınacağı zaman beni çağırıyor buzdolabı,çamaşır makinası ne varsa taşıyorum hakdlflf

  • GibsonRules  (15.10.13 19:01:54)
benimde boy 183 kilo 53 ama senin gibi yemek yemiyorum eğer bu beslenmeye rağmen kilo almıyorsan bence bi gaita testi falan yaptır

  • onheil  (15.10.13 19:02:11)
sabah yarim ekmek arasi bol nutella + normal kahvalti
ara ogun iki uc tane gofret (dido vs..)
oglen yemegi yanina en az yarim litre cola ve bolca ekmek, yemek ustune tatli (serbetli tatlilar oncelikli, baklava turevi)
ara ogun ruffles, tombi vs
aksam mc donalts ya da buger king ya da pizza) en az yarim litre cola yemek ustune bir dilim yas pasta
yatana kadar bira + cips + kuruyemis
yatmadan once dolapta duran bayram cikolatalarindan uc bes tane..
  • foolrules  (15.10.13 19:03:31)