ürün iade

merhaba arkadaşar,

3 gün önce turkcellden telefon aldım. telefon mobil internete bir türlü giremiyor. şuanda şehir dışındayım buradaki tim lere de gösterdim hatta değil cihazda bi sıkıntı olduğunu söylediler. şimdi ben bu aldığım yeri aradığımda buraya getirin kesin hallederiz diyorlar. inşallah hallederler orası ayrı, ama cihazda arıza var garantiye vermemiz gerek gibi bir durumda neler yapabilirim?

15-30 gün içerisinde iade hakkı gibi bir durum var mıdır? tüketici heyeti bu durumla ilgilenir mi?

bilgilendirirseniz sevinirim.

teşekkürler

Mal ayıplı olduğu için tamir zorunlulugunuz yok. Para iadesi ya da malın ayipsiz bir yenisi ile degistirilmesini talep edebilirsiniz ki bence talebiniz bu yönde olsun.

  • arma aski  (15.10.13 14:29:32)
Yazilimsal bi problem olmasin? Yeni telefon oldugu icin o kadar net bi problem garip.

  • prodeq  (15.10.13 15:57:34)