Sizce hangisi? Camaro? Mustang? Challenger? Hicbiri?

Yeni kasalara bakiyorum. 2008 ve ustu olabilir. Herbiri gercekten cok guzel arabalar. Duyuru sakinleri ne dusunur, fikirleri nelerdir bunu merak ediyorum. Yok pampa bunlar iyi degil suna bakda olabilir.

hicbiri.

  • point me at the sky  (14.10.13 23:16:57)
hiç araba.

  • papillon7  (14.10.13 23:24:24)
Detroit arabalarından uzak durun. Koca şehir boşuna iflazitmedi.

  • compadrito  (14.10.13 23:35:18)
Ya bence mustang pek iyi değil, hele 2005leri hiç sevmem.

Ben Camaro taraftarı olmuşumdur her zaman. Eskisiyle, yenisiyle, Z28'iyle, SS'iyle candır Camaro.

Ama lakin ki Challanger muhteşem bir araba. Eski modellerine en yakın o diyebiliriz sanırım, bu da onu ayrı bir güzel yapıyor.
  • aguilas negras  (15.10.13 02:54:30)
challenger'i 1 hafta kullandim virginia beach-wilmington arasi.
Guclu bir araba elbette ama ergonomik gelmedi surusu vs o kadar rahat ve keyifli degildi benim icin. daha sonra chevy impala aldim rahat ettim.
bence hepsini 1er hafta kirala kararini kendin ver.
  • medievalman  (15.10.13 07:39:32)