Puzzle

Selam yardımsever insanlar.Meşhur bi puzzle var görmüşsünüzdür.Üst üste bir sürü metal içecek kutusunun olduğu dikdörtgen şeklinde.Bunu arıyorum d&r da fln baktım bulamadım.Varmıdır bunun bi ismi cismi markası yada linki?Teşekkür ederim şimdiden

Not:Bide ben bunu gördüğüm heryerde tablo gibi bişey sanıyodum yani puzzle oldugunu bilmiyodum parça parça değilde sanki tek parça resimmiş gibi.Sadece puzzle mıdır bu yoksa poster gibi satılanlarıda varmıdır acep?

metal değil ama bende şu var toyz shop'tan almıştım;
www.puzzlepassion.com

  • hikaye mesture  (09.04.09 23:32:55)
ya 2000 ya da 500 parcalik bir puzzle idi bu ve markasi educa idi. (2000 olmasi daha kuvvetli)

hatta, ahan da linki,
www.puzzlepassion.com
  • arch101  (09.04.09 23:34:24 ~ 10.04.09 01:34:30)
Teşekkürler arch101 buydu söylediğim.Peki bunu poster olanı varmıdır gören varmı yoksa ben mi yanıldım hepsi puzzle mıydı gördüklerimin?

  • layer26  (09.04.09 23:41:57)
hepsi puzzledi gorduklerinin. (nasil eminsem)

bunlar hani yapistirilinca parcalar sisiyor da puzzle olduklari anlasilmiyor ya, ondan. bir de d&r felan hep yapilmis puzzle koyuyor vitrine, bu puzzle da ekseriyetle kolay oldugundan her yerde bunu yapip koyuyorlar vitrine. ondan olsa gerek cok gormen.
  • arch101  (09.04.09 23:44:17)
Nerede olduğunuzu söylememişsiniz ama eğer İstanbul ise Kadıköy Nezih Kitapevi'nde (eski Gençlik Kitapevi) bahsettiğiniz puzzle'ı gördüm daha geçen hafta.

  • islakkedicorbasi  (10.04.09 09:44:54 ~ 09:46:51)
İstanbul da değilim.Bulcaz bi yerlerden artık.Teşekkürler

  • layer26  (10.04.09 13:21:09)
hocam çok değil 1 hafta önce yazacaktın bunu ,2000 parçalık puzzle olarak yaptım ancak taşındığım için attım ,yapıştırmaya ve çerçeveletmeye üşendiğim için :(

  • sannora  (10.04.09 15:08:36)