[]

burgazada restaurant

Burgazada'da şöyle Rum restoranı falan olsun derken Barbayani'yi bulduk lakin sıkıntılarımız şu şekil

1-) Barbayani ile ilgili 2 farklı websitesi ve adres buldum. Aynı sokak üzerinde birisi no 8a öbürü 16. Gerçekten Burgazada'da birden fazla Barbayani restoran mı var? Varsa tavsiye edebileceğiniz hangisidir?

2-) Eğer bu restorana gittiyseniz görüşleriniz nelerdir? Ekşideki mesajlar çok eski ve bolca olumsuz.

3-) Burası dışında Burgazada'da gidilebilecek güzel bir restoran var mıdır? Özellikle balık, meze rakı vs. için

 
2 tane mi bilemem ama barbayani sahilde?

Ben kalpazankayayı öneririm. Mezeleri de levreği de ennfes. Bayıldık biz
  • bradshaw  (13.10.13 19:44:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.