Bunlardan hangisini evinize yaptırırdınız

ya da yaptırmak isterdiniz?

9gag.com

5.deki avize çok güzelmiş bir de 13.deki camdan küvet.

  • theseachange  (13.10.13 18:17:24)
açık hava sineması iyiymiş. gerisi çaresizlik kokuyor. salonun ortasında ayakları kuma sokmak nedir lan? "modern hayat insanının doğa hasreti" adı altında millete bir güzel iteliyorlar.

  • kislar gecmez beresiz  (13.10.13 18:18:40)
yerin atında ki buzdolabı kesinlikle mükemmel olmuş

  • GibsonRules  (13.10.13 18:19:22 ~ 18:19:53)
avizeye bittim lan ben.

  • t3hn0  (13.10.13 18:20:37)
1'i yaptırırdım, bi salıncak merakıdır geçmedi bende.
Masa altı kum olayı olmaz, kedilerim tuvalet niyetine kullanır.
Yatak üstü akvaryum olmaz, deprem olursa patlar, o şokla ya nefes boruma su kaçar ölürüm ya da suratıma patlayan akvaryum yüzünden kör olurum.
Kaydıraklı merdiven olur. Bu da salıncak gibi, içimdeki park aşkı bambaşka.
Evi korku filmi setine çeviren avize olmaz.
Tavandan zincirle sarkıtılan hamak olmaz, bizim deniz kumundan yapılma binalarda kopar o.
Odadan balkona taşan jakuzimsi şey fena değil ama onu güzel gösteren denize sıfır manzara. Ankara'da deniz ne arar?
Su kaydırağı olabilirdi ama ona fourlex villa falan lazım, bi katı kapatmış görünüyor zira.
Merdiven altı dolap olayı iyiymiş, benim gibi dolap manyaklarını mutlu eder.
Bahçede sinevizyona yokum, kışın zaten yağmur yaş, yazın da börtü böcek olur o çimlerin arasında, patlamış mısırların içine falan girerler. Doğal hayat insanı değilim.
Masa tenisi kapı bir arada olayı güzel, kedilerimi maymun ederim ben onunla, süper. :))
Cam küvet pek sarmadı.
Mutfaktaki saksı rafı da olmaz, kediler tuvalet niyetine kullanır.
Basamak kütüphane hayalim.
Bahçede kum havuzu olmaz(açık hava sineması bile olsa), evet bildiniz, kedilerim tuvalete çevirir.
Yer altı buzdolabı süper, benim gibi markette eline geçeni alanları anca keser.
Sonuncu için devasa bir bahçeye ihtiyaç var.

Öffffff, çok sıkılıyorum!
  • istinyede bekle  (13.10.13 18:35:39)
Cam küvet enfesmiş.

  • buff  (13.10.13 19:51:53)
merdiven kütüphane ve kaydıraklı merdiven

  • nax  (13.10.13 21:28:35)