Ankara tren garına nasıl gidilir?

Günaydın herkese...

Kızılay'dan tren garına gitmek için nereden hangi otobüse binmeliyiz?

Tren garına tren bileti almak için gideceğiz ama bi de acenteler varmış bu biletleri satan, acaba acentelere gitsek hizmet bedeli alıyorlar mı?

internetten de aliniyor. acenteleri bikmiyorum. kizilaydan ankaraya binim maltepe de iner yedi sekiz dakika yurursunuz.

  • sparkle kiddle  (12.10.13 08:50:10)
Kizilay'dan metroya binip Ulus'ta inin. 5 dk yürümeniz gerekecek. Acente dediğin kamil koç'sa zaten o da garin içinde. Kolay gelsin.

  • yns  (12.10.13 10:06:15)
metroyla ulusa falan gitmeyin sakın. ankaraya binip tandoğanda inin. gara giden alt geçidi sorun.

  • lancelot du lac  (12.10.13 10:35:41)
tandoğan'da mı insin? amk aşti'de indirip yürütseydin bari. metroyla ulus durağında inmek daha yakın gara. tandoğan alt geçit çarşısının iğrenç görüntüsüne maruz kalmamış olursun

  • domates yiyom  (12.10.13 11:11:43)
İnternetten alsanıza! Tün seçenekleri ayrıntılarıyla görür ve karar verirsiniz.

  • cliquot  (12.10.13 11:49:27 ~ 11:51:40)
@domates

ulusta inip 45 dk yürüyeceğine tandoğanda inip 3 dk yürüsün tabi ki ne sandın amk.

ulusta in diyenleri dinleme hocam sen. ankarayı bilmedikleri belli.
  • lancelot du lac  (12.10.13 23:05:49)