50 bine hangi arabayı alalım?

Üst limit 50 bin. Dizel olmalı ve sıfır olmalı.

Yeni Clio'yu düşündük, Chevrolet Aveo var. Başka neler olabilir?

Bi de bu arabaları tavsiye eder misiniz?

neden dizel olmalı..

renault ve chevrolet yanlış seçimler olurdu..

ikisi de sağlam araç değiller..

ford, toyota, volkswagen en sağlam araçları üreten firmalar sizin limitinize göre..

araçların aldıkları puanlara güvenilirliklerine bakın.. bir chevroleti ilerde elinizden çıkarmakta zorlanırsınız..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (11.10.13 21:05:52)
Polo, en azından vw binersin , reno ya göre kat kat daha kaliteli

opel astra ne kadar bilmiyorum ama dizeli az yaktığını biliyorum
  • prezarlatif  (11.10.13 21:06:24)
ya kriterler ananemlerin. yaşlı insanlara anlatamıyorsun niye öyle niye böyle diye. böyle istiyorlar işte : )

  • inawen  (11.10.13 21:08:45)
bence onlara, volkswagan alalım de.. herkes en sağlamı o diyormuş kullanan arkadaşlarım da memnun de.. hem alman malı iyidir de..

50bini boşa harcamasınlar ben yaşlılara hiç dayanamıyorum zaten zaafım var..

rahat etsinler.. ellerinden öperim
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (11.10.13 21:11:03 ~ 21:11:28)
44bine boş, dizel astra alındı bi iki ay önce. Gerçekten az yaktığını söylüyor, kullanan tanıdığım.

  • nickini vermek istemeyen uye  (11.10.13 21:13:14)
renault ve chevrolet nedir ya ortada 50 bin gibi ciddi bi rakam varken?? gerçi megane 3 coupe kullandım 8 ay kadar, scirocco nun tek alternatifi, muhteşem performanslı. megane 3 düşünebilirsin illa ki renault düşünüyorsanız.
arabada honda ve toyota'dan vazgeçmem ama. yeni auris'in fiyatları o civarda. alman yada japon'dan vazgeçmeyin bence.

  • bokalemun  (11.10.13 21:23:40)
ha bi de en dolusunu istiyorlar, sonra niye bulamadın : (

  • inawen  (11.10.13 21:28:02)
sağlam istiyorlarsa 2. el volvo alsınlar hacı

  • GibsonRules  (11.10.13 21:38:44)
astra bravo

  • denizrocket  (11.10.13 22:31:55)
yeni clio değilde 1 eskisi var bizde geçen sene aldık day&night 1.5 dizel.gayet memnunuz herhangi bir sıkıntımız olmadı şuana kadar.izmir-eskişehir arası gidip geldik 1 depo ile şehirde gezmek cabası.

  • hystarie  (11.10.13 22:32:38)
Ford fiesta .. 1 depo ile 25-30 gün rahat gidiyorum.

  • ondkz  (12.10.13 00:00:48)
bu arada ablamın toyora yaris i var ve benzin açısından inanılmaz tasarruflu..
kırmızı ışıkta beklerken boşa aldığında motoru durdurup bire atınca tekrardan çalıştırıyor.. yani işte neyse anladınız siz beni..

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (12.10.13 00:52:16)
bence 2. el çok temiz 2011 2012 golf 1.6 dizel alabilirsin o paraya, hem de otomatik. 0 araç almak çok mantıklı değil bence.

  • zozjotejmnk  (12.10.13 04:08:48)