kitap yurdu tedarik suresi bayrama kadar

5 kitap sipariş vericem 2 tanesi aynı gun 2 tanesi 1 gun içinde 1 tanesi 2 gun içinde tedarik suresi var bu kitaplar bayramdan once elime ulaşırmı arife gibi mesela

en geç yarın kargoya verilmesi lazım. yoksa ulaşmaz.

  • sifirin altinda  (11.10.13 09:32:10 ~ 09:32:21)
ulaşmaz hocam.

2 tanesi aynı gün olsa da, diğerleri aynı gün olmadığı için yayınevinden tedarik edilmesi beklenecek. yani önce yayınevi bu kitapları kitapyurduna gönderecek, ardından kitapyurdu da size gönderecek.

bu süreçte, yayınevi kitapyurduna kitapları geç gönderirse zaten bayram sonrasına kalıyor.
  • kamera motor  (11.10.13 09:36:09)
tüh deli oluyorum gidipte mağazada 1 kitap fazladan para vermeye :(

  • eja  (11.10.13 09:46:46)
bayram tatili zaten bugün başlamıyor mu? bayram sonrasına kalır mecburen.

  • sutlu nescafe  (11.10.13 09:59:34)
yok özel şirketler bankalar yarım gun pazartesi, devlet tatil sanıyorumki

  • eja  (11.10.13 10:01:42)
Tedarik süresinin uzayacağını ve paketin kargoda bekleyeceğini göz önünde bulundurursak ( genelde öyle olur, üstelik tam baram üzeri. Bir de beklersin gelmez durumu var) ulaşmaz.

  • 412  (11.10.13 10:44:35)