askerlik ve yemek secme

merhaba, aralikta askere gitmeyi dusunuyorum. ancak cok fazla yemek secen bir insanim. mesela peynir ve zeytin yemiyorum hic, yiyemiyorum. kahvaltida vs cok zorluk yasar miyim? yemek icin alternatif cozumler var mi?

Yasayadabilirsin yasamayadabilirsin. Gittiğin yer rahattır kantini vardır vs sorun olmaz. Ama küçük sıkı bir yerdir sabah gelen kahvaltıya mecbur kalırsın .

İşte bunlar hep schrodinger
  • spy of soul  (11.10.13 08:56:59)
hiç yaşamazsın dostum merak etme. o psikolojiyle insanın bütün alışkanlıkları hatta bağışıklığı bile değişiyor. anı yaşa.

  • Absinthe75c  (11.10.13 09:01:35)
Senin gibi çok fazla yemek seçen biri olarak askerde yemek alışkanlığımın değişeceğini iddaa edenlere inat gittiğim gibi geldim ve hiç aç kalmadım. Kahvaltıda baktın sıkıntı oldu bulursun bi tane peynir zeytin seven birini onunla değiştirirsin kahvaltılıkları :)

  • EkimBebesi  (11.10.13 09:09:07)
Merak etme bir süre sonra seve seve yersin, ama paran varsa çok bir yolunu bulup başka yemekler yersin..

  • redeath  (11.10.13 09:11:54)
aralikta askere gitmeyi dusunuyirum demissin de oyle hadi gideyim denince gidilmiyor gecmedi mi onun zamani? illaki karnini doyurursun bence. yenecek herhangi bir seyin oldugu yerde kimse ac kalmamistir.

  • sparkle kiddle  (11.10.13 10:20:31)
yaşarsın. ama alışırsın. ben de yemem dediğin şeyleri sebze vs hiç yemem. aynı durumdayız. tüm hayatım tost üzerine kuruludur hatta nerdeyse. ben sabahları poğaça alıyordum, otomattan cappy. öğlen ve akşam yemeklerinde bisküvi-çikolata vs yiyordum. 14 kilo verdim bu şekilde. çünkü bazı günler kantin kapalı oluyordu 1 tam gün hiçbir şey yiyemiyordum.

  • liriamer  (11.10.13 10:51:49)