[]

tavan deldirme bahanesi

evin tavanını matkapla deldireceğim. asıl sebebini ev sahibine söylemek istemiyorum. ne diyeyim?
 
gizli kamera koymak istediğini hemen anlar.


  • temasettin  (10.10.13 23:12:36) 
@cigerdelen:
sebebini buraya da yazmak istemiyorum. üç tane delik açılacak kırkar santim aralıkla.

  • olsen  (10.10.13 23:21:13) 
bahane olarak ne söylenebileceği konusunda bir fikrim yok ama kendini asacaksan tavsiye etmem. eğer 75 cm boyunda ve 200 kg filan değilsen o mesafeden boynunun kırılması pek mümkün değil.


  • karaya vuran ayi  (10.10.13 23:40:25) 
uzun ray takıp hareketli spot ışık kullanacağım?
ne diyecek adam en kötü bi alçı+boya yaptırırsın evden cıkarken biter gider.

  • eofor  (10.10.13 23:43:56) 
avize düştü, onu sağlamlaştırıcam de.


  • sirkelimon  (11.10.13 12:10:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.