kira vermeyen evden çıkmayan kiracı sorunu

Merhaba duyuru sakinleri, Geçen sene krediyle bi ev aldım borcunu rahat ödemek için 1 seneliğine öğretmen bir kadınla anlaştım sonrasında elden geçirip kendim oturucaktım.Bir seneyi geçti bugun çıkıcam yarın çıkıcam die 2 aydır ne kira veriyor ne telefonlarıma çıkıyor kardeşi vasıtasıyla devamlı oyalanıyorum şu gün cıkıyoruz bugun ödicez diye.Kira geliri olmayınca krediyi zor öder oldum.avukata vericek durumumda şuan yok.Hem paramı alıp hem tahliye edip kendim yerleşmek istiyorum. Bu işi kendim çözebilir miyim deneyimi olan var mı bu yolu daha önce izlemiş olan?

Noter kanalıyla ihtarname gönder.

  • porn star  (10.10.13 13:14:26)
Birisinden borc alip avukat tutun. Ogretmen sinucta kesin alirsiniz parayi.

  • 0dy  (10.10.13 13:16:27)
Sen onun okulunu bir ziyaret et bence, uzaktan da görse anlar o. Eline büyükçe bir kağıt al, üzerine öğretmeniniz kiramı iki aydır ödemiyor yaz. Bu devirde milleti rezil edeceksin, gerçi millet rezilliğe de alışmış, işin zor arkadaş inşallah paranı tez zamanda alırsın.

  • Tutkun  (10.10.13 14:31:04)
yanınıza sağlam bi fedai alıp "çıkmazsan seni de sikerim kardeşini de sikerim" mesajını veriyorsunuz. yoksa zor kurtulursunuz. daha mahkeme sürecek ohooo gitti paracıklar.

  • mercyrium  (11.10.13 07:01:35)
deneyim kısmını unuttum ekliyim. bizim kirada evimiz ve dükkanımız var. sayısız kere bu işlerle uğraştık. nasıl söyliyim... insanca halledemezsin. samimiyetle söylüyorum bunu. kimse mahkemeden falan korkmuyor. çıkmıyorum mahkemeye ver diyen var. napıyoruz? benim örneğimde şakir abiyi arıyoruz gelip çözüyor. öbür türlü allah kolaylık versin.

  • mercyrium  (11.10.13 07:05:14)