session_start problemi (ben bu işin içinden çıkamadım)

ya bu saçmalıgın sebebini çözemedim, çözbilecek gibi de görünmüyorum.

session_start veriyorum, tüm kodların en başına.

ilk açtığımda sıkıntı yok.

bir süre sonra ise, sayfa açılmamaya başlıyor. sanki o süreçte session şişiyor ve bir türlü sayfa açılmıyor gibi. delirmenin eşiğine geldim. sorun ne olabilir, neyden olabilir nasıl olabilir kafayı yiyeceğim

bir süre sonra dedim ama sanırım o da, session kullanmamla ilgili.

örnek: kullanıcı giriş yaptı session ile ve $_SESSION["kullanici"];'ya değer atadık.

bu değeri, bir yerde kullanırsam örneğin: $kullanici = $_SESSION["kullanici"]; dersem iş karışıyor ve artık sayfa yenilenmiyor, şişiyor ve 30 saniyelik sınırı bile aşıyor.

sebebini hala çözebilmiş değilim ve fıttıracam bu işin sonunda
  • kamera motor  (10.10.13 13:16:15)
örnek kod verirsen inceleyebiliriz belki.

  • gzg  (10.10.13 13:23:26)
@gzg, valla vermek isterim de resmen tüm siteyi yollamam gerekir.
bu gibi hatalar, neyi yanlış yaptığımızda olabilir gibi genel bi yorum daha iyi olur sanki.

çünkü gerçekten tüm siteyi yollamam gerekir.
  • kamera motor  (10.10.13 13:33:06)
spesifik olarak session'ın şişmesi (?) ile ilgili bir bilgim yok. ama belki de yaşadığınız hatayı, kodunuzu küçük parçalara ayırıp çözmeye çalışabilirsiniz. böylece hata çıkaran yeri bulabilirsiniz.

apache kullanıyorsanız apache loglarına da bir bakın.
  • gzg  (10.10.13 18:41:02)