Dizi kuzey güney

Şimdi ben bu diziyi denk geldikçe tv2'de izliyorum, daha önce izlememistim. Birkaç sorum olacaktı;

Handan hanım kuzey'in annesi değil mi? Kuzey hiç sevmiyormus gibi kadını.

Ferhat tam olarak kim? Nereden tanışıyorlar?
Bir de ferhat'tan bir para alınmış, onu alan güney mi, kuzey mi?

Son olarak da ferhat, kuzey'i diri diri mezara gömdü, muhtemelen ali de çıkarttı ama o sahneyi göstermediler. Hani ali mezarı nasıl buldu kazdı falan. O sahneyi sonra geriye dönüp gösterecekler mi?

Cevaplar için teşekkürler :)

Handan kuzey'in annesi ama güney'i savunuyor. Kuzey güney'in yerine hapse girdi handan hanım da destekledi.

Ferhat içeride kuzey'i korumak için kuzey'in babasından para aldı ama kuzey'e kötü davrandı. Hastanelik oldu kuzey. Sonra da kafes dövüşleri falan işte.

O sahneyi gösterecekler diye hatırlıyorum.
  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (10.10.13 12:35:56)
handan kuzey'in annesi. kuzey'e üvey evlat muamelesi yaptığı için araları iyi değil. güney'i tutuyor hep. hapse gönderilmesine göz yummuştu mesela, ki suç güneyindi.

ferhat kuzey'in hapisten belalası :) kuzeyle aralarında hapishane günlerinden mevzu var, güneyle alakası yok.

3. soruyu bilmiyorum açıkçası, o kadar izlemedim :)
  • nathanieltroy  (10.10.13 12:36:49)