netten satış yapmak istiyorum ama ?

arkadaşlar şimdilerde bi oyuncak mağazasında çalışıyorum. oldukça da fazla ürün var ama sadece mağazadan satış yapılıyor. ben internetten satış yapmak istiyorum ama,ne önerirsiniz,değer mi uğraşmaya ?

yani dükkanda nerden baksanız 5000'den fazla ( ETA verilerine dayanarak söylüyorum) çeşit var. hani jenga'sından tutun da fisher price'in ilk adım arabasına kadar envai çeşit var.

önerileriniz nelerdir ?

ufak ufak sahibinden, gittigidiyor, ebay, facebook'dan başla. tutarsa sağlam bir eticaret sitesi açarsın.

  • dokunmakalbime  (09.10.13 15:06:51)
Istersen ecommencer tarzı ucuz siteler ile site kurabilirsin. Ama daha önce dokunmakalbime nin dediği gibi ufak başla

  • cetoxim  (09.10.13 15:17:35)
Uğraşmaya değer ama uğraşacak kişinin sadece bu işle uğraşması lazım. Diğer siteleri kontrol ederek fiyatları takip etme, reklam verme, bilinirlik yaratma, seo uygulama falan lazım. Konuya gerçekten eğilirseniz ve bütçe ayırıp sağlam bir site yaparsanız dükkan satışından daha fazlasını elde edebilirsiniz. Ayrıca online satışta kargolama hızı ve müşteri hizmetleri olayı da çok önemli.
Bunlar olmaz şimdilik diyorsanız gittigidiyor'a falan koyabilirsiniz.

  • whoosie  (09.10.13 16:07:49)