geçeceğime inanamadığım ders

okulunu uzatan bir üniversite öğrencisi geçeceğine inanamadığı bir dersi başarmak için ne yapmalıdır? evet çok çalışmalıdır da, işi önce kafada halletmek için ne yapmak lazım sizce?

Yaz okulu uygulaması varsa ve yazın açılmazsa o ders başka bir üniversiteden alabilirsin tabi sorun ders değil hocanla ilgiliyse.

  • Celestial  (09.10.13 12:52:34)
o dersten arkadaşlar edin, beraber çalışın.

  • blossom  (09.10.13 12:56:27)
Geçeceğine inanmak lazım. Bitirmek istiyorsan ya seve seve ya da...

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (09.10.13 13:02:06)
kopya çekebilme becerisi varsa bunu sonuna kadar kullanmalıdır.

  • nax  (09.10.13 13:06:59)
Geçeceğine inanmıyorsan geçemezsin.
Benim vardı öyle bir dersim. Kitabını açmak istemezdim. Her dersinde prof'la ders hakkında tartışırdım. iki seferde veremedim. Yaz okulunda da veremedim ve tek ders sınavına kaldı. Tek ders sınavında da göçemedim. Sonra hocanın odasına gidip "artık yeter, ayak bağı oluyor bu bana, 10 puan verde uzayım" dedim. Verdi, uzadım...

  • cliquot  (09.10.13 13:31:27)
inanmak...

bir üçüncü sınıf dersimi verememiştim,4. sınıfta da veremedim ve o ders yüzünden okulu uzattım. uzatma yılımda o dersi AA'yla verdim. ama şöyle diyim, rüyamda bile o dersi görmeye başlamıştım..
  • hope ender  (09.10.13 13:40:15)