Beğendiğiniz Filmler?

haziran ayından bu yana çıkan filmlerden hangilerini beğendiniz?

  • unalub  (08.10.13 22:33:11)
this is the end
world war z

kafa dağıtmalık filmler.
  • mally phoenix  (08.10.13 22:35:17)
(bkz: enough said)

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (08.10.13 22:36:46)
scenic route

  • thracian  (08.10.13 22:38:25)
pan'ın labirentinin yönetmeni Guillermo del Toro pasific rim diye bir film çekti.klasik hollywood filmi ama farklı birazda doyurucu..

  • dedim dedim de kime dedim  (08.10.13 22:43:43)
miracle in cell no: 7

  • inanmazsan inanma  (08.10.13 22:45:04)
Man of Steel
After Earth (sonuna kadar shyamalan'cıyımdır. sonradan nankörlük etmedim bir çoğu gibi)
Lone Ranger
Pasific Rim
Wolverine
Red 2
Elysium
The Heat / Ateşli Aynasızlar
Kick-Ass 2
Growns Up 2
Conjuring
r.i.p.d (çok deli sevmedim ama olsun)
Turbo 3D
Rush
Malavita
We're The Millers (çok deli sevmedim ama olsun)
Blue Jasmine (bir woody allen'cı olarak çok deli sevmedim ama olsun)
Riddick
Despicable Me 2
  • matrix  (09.10.13 00:46:04 ~ 00:47:25)
now you see me (mantık hatalarını bir yana bırakırsak keyifli bi filmdi)
world war z (brad pitt'in konu mankeni olarak yer aldığı klasik zombi filmlerinden farksız ama yine de sürükleyiciliği olan bir film)
we are the millers (ortalama bir komedi fena değil)
this is the end (acayip boş ve gereksiz bir film bence ama yine de çerezlik izlenebilir.)
trance (inception tadında ama eksik birşeyler var dedirten bi filmdi pek sevemedim)
warm bodies (izlediklerim arasında en iyisi buydu galiba,olayların zombi gözünden anlatıldığı değişik bir fantastik-romantik-zombi filmi)

ya ben hep dandik filmlere denk gelmişim ya da bu yılki filmler cidden fiyasko. (piyasa filmlerinden bahsediyorum tabii festival filmleri ne alemde hiç bilmiyorum)
  • feykalade  (09.10.13 17:39:00)
Blue Jasmine
Le Passe (festival sağolsun)
La Vie d'Adele (festival sağolsun)
  • linuswithnoblankets  (09.10.13 18:05:59 ~ 11.10.13 11:39:51)