Kitap Kiralama

tüm baylara bayanlara selam olsun ,

öncelikle bu konu başlığı daha önce açılmışsa affınıza sığınarak bu konuyu açıyorum

son 3 aydır içimde acayip bi kitap okuma hevesi var...okuyorumda sıkıntı yok yani...20 li yaşlara kadar hayatında okuduğu kitap sayısı bi elin parmaklarını geçmeyen biri için birden kitaplara yüklenmek ilk etapta zorlasada hoşuma gidiyor...hem boş zamanımı değerlendirmek hemde malum istanbul trafiğinde bişelerle oyalanmak için kitap iyi bir alternatif gibi geldi bana

fakat şöyle bi durum var...yazın çalışmamdan dolayı istediğim kitabı alıyordum...şimdi iş hayatı bitti bugün gittim 3 kitap aldım 80 tl para ödedim...sonra aklıma geldi "ne yapıyosun lan sen 80 tl öğrenci için büyük para" dedim kendi kendime...o an içimdeki tüm kitap aşkı biticek derken kafamda bi flash patladı ve kitap kiralamanın mantıklı olduğunu düşündüm...

çevremden bi kaç kişiye sordum kitap kiralamayı yapan istanbulda yerler var mı diye , pek olumlu cevap alamadım...zaten öyle çok kitap okuyan bi çevremde yok

son olarak aklıma duyuruya sormak geldi...istanbulda böyle güncel kütüphane nerede vardır , kiralama yapmada sıkıntı yapmıcak bildiğiniz bi yer varsa ve yazarsanız memnun olurum

saygılar

istediğin kitapları sahaflarda arasana? ya da kütüphaneleri dene, hem de parasız. kiralama yoktur bence.

  • mutevazi  (07.10.13 23:50:19)
kütüphanelere üye olup, kitapları kütüphanelerden ödünç alırsınız.

  • eranicus  (07.10.13 23:52:34)
kadıköy sahaflar
kütüphaneleri de hiç gitmedim istanbulda ama çoğu günceldir diye tahmin ediyorum.
bir de internetten alışverişlerde kampanyaları takip edersen işine yarayabilir ama bu satın alma konusunda tabi.
  • bass solo take one  (07.10.13 23:52:42)
internetten nadir kitaptan bakıp 2.ellerini daha uygun fiyata alabilirsin.

  • orhan tv  (07.10.13 23:55:43)
şimdi sana formulü veriyorum.

1. orhan kemal kütüphanesi'nden haftada 2 kitap kiralıyorsun bitirdiklerini shelfari'ye yazıyorsun taam mı?
  • dokunmakalbime  (08.10.13 00:14:28)
boş zaman yoktur, boşa geçen zaman vardır.

  • istenmeyen_adam  (08.10.13 00:51:30)
En kısa zamanda kendine bir e kitap okuyucu edin, sana tavsiyem kindle paperwhite, sonra internette kısa bi araştırmayla yüzlerce kitap bulabilirsin hem daha hesaplı olur hem de taşıması okuması daha kolay olur.

  • wrayburn  (08.10.13 11:07:23)