bir insan neden chat arkadaşı arama gereği duyar?

duyuruda paso açılan, connected.me, tinychat'li vs..duyurularını kastediyorum. hani hiç bir arkadaşın olmasa bile kalkıp ikide bir duyurudan arkadaş dilenmek nasıl bir kafanın ürünü anlamıyorum. hayır bir de periyodik olarak neredeyse her akşam aynı kişiler açıyor.

hatun düşürmeye çalışıyor olabilirler. ya da aynı kişilerle aynı muhabbetlerden sıkılmışlardır. ya da geyik yapacak adam arıyorlardır. ya da yalnızlardır. vardır bir sebepleri elbet.

  • lemmiwinks  (07.10.13 23:32:31)
+1453 ile katılıyorum

ilgi istiyorlar tahminimce
  • GibsonRules  (07.10.13 23:32:49)
çok haklısın lan. hatta compumester uçursun bunları kampanyası?

  • MouseP  (07.10.13 23:32:49 ~ 23:34:01)
  • ron dennis  (07.10.13 23:34:40)
Sizler! Sizler nasıl vicdansız insanlarmışşınız! Kimisi zavallı der,kimisi işşiz,kimisi yanlız der,kimisi aptal.. Hangi kafanın ürünü? Yıllardır kimsenin bir kere öpmedigi kafanın ürünü! Bir güzel söz söylemedigi,söylenirse inanan kafanın ürünü! Ben size şunu söyleyeyim. Asıl sizden adam olmaz.! Solem'e de sesleniyorum buradan,eger bu yazdıklarımda dedigin gibi şeyler varsa, adam ol da çık karşıma! Çünkü haklıyım! İyi bir işim,güzel bir kazancım var. Ama o kadar yanlızım ki,her gün intiharı düşünüyorum. Siz birine sarılıp uyuayamamanın ne demek oldugunu biliyor musunuz? Bazılarımız biliyor,onlar müstesna!

  • kokhucre  (08.10.13 00:07:25)
Öyle demeyin lan. Benim de konuşacak birine ihtiytacım oldu şimdi. Gideyim de duyuruya iki yorum yapayım dedim, burdayım.

Demek ki connected.me verenlerin de konuşası geliyor.
  • otonom  (08.10.13 00:18:26)
abazalık ayrı yalnızlık ayrı. sen sanıyor musun ki hepimizin sevgilisi yada fuckbuddy'si var? bizim de derdimiz, yalnızlığımız var. ama senin gibi 35 tane nick alıp duyurunun anasını bellemiyoruz sevgili yapma volkan veya hayalet sevgilimmi... yada solin yada agobilmemne yada skydreams yada kokhucre her neysen.

  • dokunmakalbime  (08.10.13 00:20:10)