şu ana kadar yaşadığınız en uç olay nedir?

el bombası atmak mesela. sizinki nedir?

eve 2 tane bayan erasmus öğrencisi almak.

  • dieselsingle2  (07.10.13 22:00:02)
Aynı günde 2 otobüs şoförü dövmek bir taksiciden dayak yemek veakşam üst kat komşuyla pıçaklı mıçaklı birbirine girişmek. Niye öyle bi gün geçirdim hiçbir fikrim yok daha da kötüsü ertesi gün hatırlamıyordum bile.

  • Agnahie  (07.10.13 22:03:11)
üstüme koşan lağım faresine tekme atmıştım. 3- 4 metre uçtu vikleye vikleye. kedi gibi bir şeydi.

not: fare fobim var.
  • sen git ben geliyorum  (07.10.13 22:08:25 ~ 22:08:41)
Kız arkadaşımla yürürken 6 serserinin laf atması sonucu kendime güvenip 6sınıda dönmem ve benim suçlu bulunmam sonucu bir gece içerde kalmam

edit: o değil gelen cevaplara göre gördüm ki @straight gigolo abimizin başımızda olma şartıyla the expendables 3 kadrosunda oynayabiliriz. bu ne amk hepimiz action heroyuz resmen. birimiz el bombası atar,birimiz komşuyla bıçaklı kavgaya girer,diğerimiz ali boğazına dalar bir diğerimizde 6 kişiyi döver hahaha
  • GibsonRules  (07.10.13 22:17:20 ~ 22:26:28)
Başıma salıncak çarpması ve benim hala yaşıyor olmam.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (07.10.13 22:24:08)
arabayla yağmurda döne döne kaymak, anayolun sol şeridinde trafiğe ters şekilde kalakalmak.

yol boş olmasaydı muhtemelen bunları yazıyor olamazdım.
  • celeron 300a  (07.10.13 22:28:31)
uçağın düşmesi ve ölmemem

  • ermanen  (07.10.13 22:33:23)
trafik kazası, yaralanma (dudak parçalanması, 2 diş dökülmesi), operasyon falan filan.

  • mea maxima culpa  (07.10.13 22:35:54)
couchsurfing üzerinden ağırladığım brezilyalı, amazon ormanlarında kabile arasında yaşamış bir çift, gösterdikleri vahşi doğa fotoğrafları, anlattığı hikayeler, artı yanında getirdiği ve düzenli giydiği insan derisinden yapılmış deri ceketi.

  • henrychinaski  (07.10.13 22:40:48)
elimde bavulumla, kalacak yerimin olmaması rağmen(burdaki dili de bilmiyodum o zamanlar)avrupada bir ülkeye yerleşmiş olmam.

  • kedidir o kedi  (07.10.13 22:41:09)
bi gece çatışma arasında kalmıştım, bikaç el sıkmışlardı, düşününce çok da uç değilmiş.
aklıma başka hiçbir şey gelmedi, ne kadar risksiz, güvenli, izole bir hayatım varmış. üzüldüm resmen.

  • sttc  (07.10.13 22:43:02)
Spacecake kafası. Otele yolu bulamayacağımı, sokakta bir yerde kendimden geçip sızacağımı, soyulacağımı düşündüm. Bişey olmadı, vardım otele.

  • long live rock n roll  (07.10.13 22:52:58)
geçen kış karda buzda hiç düşmedim :D

  • odiyus  (07.10.13 22:57:01)
birini gözünden vurmak.

  • ground  (07.10.13 23:10:39)
selaleye giden dik ve dar patikada ayagimin kayip yuvarlanmaya baslamam ve yuvarlanirken ilerde patikanin yon degistirdigi gormem durmaya calismam ama duramamam. olecegimi anlamam, ama son anda arkadasimin beni gorup ustume atlayarak ucurumdan dusmemi engellemesi ve bir kac bin metre parasutsuz freefall yapmaktan kurtarmasi.

o olaydan bir kac sene sonra da yasimin artik tutmasi sebebiyle efes'e serbest parasut yapmaya gitmem hahah :)
  • babamasoliimbananickaldirsin  (07.10.13 23:10:54)
bu cevapları okuduktan sonra duyuru fight club açmamız kaçınılmaz oldu. özel mesajdan numaralarınızı yazın beyler. haftaya cumartesi rahat kıyafetler giyip zirve yapıyoruz :P

  • GibsonRules  (07.10.13 23:13:44)
candy crush saga level 273

  • cedric tweedledee  (07.10.13 23:51:11)
Düşündüm de anlatmaya değer bir olay bulamadım. Ne mazbut hayat yaşıyormuşum amk..

  • machine head  (08.10.13 00:58:40)
*kışın şantiye de pick up ile aracın buzda kaymasından dolayı yemekhaneye arkadan girip önden çıkmak.

*karşı şeritte kaza yapmış olan transitten fırlayan(sol şeritin ortasında duruyordu,polisler falan da taşı kaldırmamışlardı) kaldırım taşına çarpıp takla atmak.

*elimi şarjlı matkap ile delmem,merdivenlerden yuvarlanmam,v.s kafa gözün yarıldığı birçok olay.
  • sealth  (06.04.14 12:47:22)
ne renkli hayatlarınız varmış amk.

+askerlik yaptığım gemiden firar etmek. kendimi Shawshank Redemption Andy gibi hissetiğimi hatırlıyorum. sonrasında komutanın bana benimde ona girişmemle hapis falan filan.

+armutlu'da hiç tanımadığımız birinin evinin balkonunda iki erkek gizlice uyumak. tabi camları tıklattık bir kaç tanesi dolu çıktı. boş olduğuna inandığımız bir tanesine girdik.

+komutanın yemeğine sümük atmak, çayına işemek.

+kuş gribi dönemi sahte sağlık raporu ile yurt dışına insan kaçırmak.
  • oraletarya  (06.04.14 13:01:51 ~ 13:09:44)
Samimi söylüyorum; yaşamıyorum. Bu ne lan ??

  • charlesbukowskiineksi  (06.04.14 13:04:23)
amına koyum bu ne lan böyle dışarı çıkıyorum çılgınlık yaşamaya gidiyom ben.önce bi kahvaltı yapayım ama aç karna çılgınlık olmaz.
edit: ben de askerde ktm'den kaçmıştım lan o olur mu?

  • high hopes of the sozluk  (06.04.14 13:15:12 ~ 14:32:41)
koluma gaz bombası yemiştim, felç etmişti resmen. 30 sn solda olsaydım ya boynuma ya kafama gelecekti. it oğlu itler.

  • sevgikusunkanadinda  (06.04.14 14:22:31)
Yıllar evvel ünv. öğrenci iken bineceğim trende, tren kalkmadan önce ses bombası patlaması, polisin trende arama yapması ve bir ses bombası daha bulması. Hemen herkesin trene binmekten vazgeçmesi. Cimri babamın, bişey yok kızım polis buldu bombayı, biletin yanmasın diyip beni trene bindirip yolculaması. Bütün gece tırsa tırsa uyumadan Ankara'ya ulaşmam.

Annemin, bu olay üzerine babamla on gün konuşmaması. Evet.
  • old possum  (06.04.14 14:34:36 ~ 14:36:17)
ilkokul üçte iken avluda akşam yemeği sırasında, sarkan çamaşır ipini oyun olsun diye boğazıma dolayıp da çıkartamamıştım..
mosmor olmuştum, annem kızacak diye de haber vermemiştim ama sonra ablam teyzeme söylemişti, teyzem ince parmağını boğazım ile ipin arasına sokup sonra oraya bıçak sokarak kesip beni kurtarmıştı..

sonrasında gelecek olan dayağı bildiğimden hayatımın en hızlı koşuşuyla üst kata çıkmaya çalıştım ama yine de terlik isabet etti.. sağolsun annem :)
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (06.04.14 14:56:14)
hacılar bu konu nasıl tekrar hortladı? hortlayabildi yani? teknik olarak soruyorum.

edit: ha yanda gözüküyormuş. ben ilk cevaptan sonra tekrar yukarı çıkmıyor sanıyordum.
  • weeping guitar  (06.04.14 17:03:51 ~ 17:07:00)