bayramda tek kişilik sakin bir tatil için uygun otel pansiyon

Resmen başlıkta her şeyi yazdım buraya yazacak bir şey kalmadı eheh.

Bayram tatilinde izmir civarında sakin bir tatil için uygun yer arıyorum. eski foça uygun gibi geldi bana. tek olacağım için iki üç gün falan kalacağım. Amacım kafa dinlemek, sahilde yürümek, akşamları da çok gürültülü olmayan yerlerde içmek işte. bu nedenle kalacağım yer de temiz olsa kafi. var mıdır böyle yerler tavsiye edebileceğiniz? bir de ücretleri ne kadardır aşağı yukarı?

Foça çok sessiz olur. sahilde yürünecek alan da fazla uzun değil , sıkılırsın bence Kuşadası daha iyi olabilir 2-3 gün kalacaksan . hem izmir e yakın hem de yürüyerek gezinebileceğin yerler daha çok

  • devilone  (07.10.13 17:57:51)
eski foça candır , cok severım kafa dinlemek icin birebir. ayrıca ınsanlar vıllalarını fılan kıraya verebılıyor gunubırlık .. pansıyon fılan da vardı gırısınde ..

  • kennym  (07.10.13 18:21:56)