Hangi yemek yoğurtla yenmez?

yoğurt çorbası?
balık?

edit: siz göre olan cevabı da verebilirsiniz. neyle yiyip, neyle yemezsiniz mesela..

onlar şehir efsanesi. yoğurtla her şey yenir.

  • thracian  (06.10.13 23:04:30)
balık?

  • prezarlatif  (06.10.13 23:05:33)
yayla çorbası.

  • japon askeri  (06.10.13 23:05:38)
içinde olsa da olmasa da çorbayla yoğurt yemek abes geliyor bana. cevabım y.çorbası.

  • kakao  (06.10.13 23:08:04)
yoğurt çorbası

  • kirazıseviyorum  (06.10.13 23:09:10 ~ 23:09:31)
sağlık bakımından diyorsan herşeyler yersin,denildiği gibi şehir efsanesi.

ama lezzet olarak soruyorsan şahsen ben aromatik ve kendi tadı olan şeyleri yoğurtla bastırmayı sevmiyorum. et yemekleri en büyük örnek

edit: içimden bi ses ben soruyu çok yanlış anladım diyor ama olsun
  • GibsonRules  (06.10.13 23:09:54 ~ 23:10:17)
yayla çorbası +1500

  • vedat chili peppers  (06.10.13 23:20:57)
pilavla karıştırılıp yenmez mesela. yanında yersin de karıştırınca bi garip oluyor. bi arkadaş yapıyordu.
*biber dolması konudışı.

  • bass solo take one  (06.10.13 23:23:07)
adını bilmiyorum ama teyzem içinde portakal,ayva ve et olan yemeğimsi bişe yapar önümüze koyar yememizi beklerdi.işte değil yoğurt ekmek suyla bile yenemeyecek bişeydi o yaptığı.eniştem de küfreder dışardan yemek söylerdik.

  • infoabout  (06.10.13 23:23:31)
etle yemem,et yerken hiçbir şey bastırmamalı o lezzeti.hatta yoğurdu neredeyse hiçbir yemekle yemem,onun yerine her şekilde her yemekle istisnasız ayranı içerim çünkü yoğurt ette bahsettiğim gibi bastırıyor yemeklerin lezzetlerini.
yoğurdu da çok severim o ayrı,ama tek başına yerim.

  • uzunuzunilgi  (06.10.13 23:25:04)
acılarla ( çiğköfte ayran ya da direk yoğurt) baharatlarla (cipslerin yanına) efendime söyliym şekerli şerbetli ( baklava ayran dolayısıyla yoğurt) alayı ile yoğurt gider. pilav milav neblim bilimum et ( balık da dahil) yenir.

amma ekşiyle yoğurt yenmiyor cancağızım. denedim oradan biliyorum.
bamyaya limonu sıkıyorsun iyiyce dur lan bi kaşık da yoğurt alıym üstüne diyorsun, eeööy o ney yaa eşgiynen yoğurt olmuyomuş diye deneyimle öğreniyorsun.
  • cecilia  (06.10.13 23:35:02)
Yogurt her seyle yenilir bence. Hatta sicak yogurt corbasiyla ayri bir guzel oluyor keza balik cesitleri icin de gecerli benim icin.

  • duzsac  (06.10.13 23:45:34)