bahisle kendini döndürebilen birileri gerçekten varmı ?

bakıyorum insanlar yurtdışı bahis sitelerinde(artemisbet,tempobet,betsonn,hititbet)tek maça yüklü bahisler giriyor adamlar.(10000.20000) abi nasıl yapıyorlar çok merak ediyorum.farklı bir şehire gelmem,kendi başıma eve çıkmam,ve maddi buhranlar yaşamam dolayısıyla nasıl okulu bırakmadan devam edebilirim? e geldim.bazı facebook gruplarında 40-50 liraya vip grup diye bişi varmış.vip grupda hergün kasa maçı ve analizler paylaşılıyormuş.grupta olan bir kaç kişiyle konuştum.1'i çok iyi hll spr dvm dedi.biride bunlar para tuzağı hiç girme böyle işlere dedi.şuan muallaktayım.ne yapsam duyuru ahalisi?

şuan bi çıkmazdayım derslere giriyorum hiç bişi dinleyemeden çıkıyorum.zihnimin içinde (bkz: ölüm pornosu)dönüyor sanki.herşeyden vazgeçip okulu bırakıp gitmekten korkuyorum.kendimden korkuyorum.nasıl olacak bunca şey diye düşünüp durmaktan bıktım.

bide şunu farkettim ne sorunum olsa buraya yazıyorum.eyvallah duyuru ahalisi...eyvallah

para tuzagı gibi geldi bana da yeni başlayanlar için bahis diye bir başlık var . oraya bakabilirsin. maç analizleri ile ilgili siteler mevcut

  • alud  (06.10.13 16:42:45)
eksisozluk.com

akilli olun hocam... sonunda kaldirimlarda yatar hale gelmeyin.
  • compadrito  (06.10.13 16:48:36)
O para Hayır getirmez. Su ana dek adam gibi kazanipta o parayı iyi bir şekilde yiyebilen görmedim.

Ana soruna gelirsek yok öyle bir dünya. 10bin tl koyup kaybedince rahat rahat tekrardan o parayı koyacak bir durumun var mı? Kumar bağımlısı olup karısını masaya koyan adamlar dizi senaryosu değil gerçek.
  • efrasiyab87  (06.10.13 17:02:12)
İçinde bulunduğunuz durumda bahis, iddaa gibi olaylara girerseniz çözüm yerine bir sorun daha edinmiş olursunuz, en basit özeti bu. Birinci elden konuşuyorum, o 1000-2000-5000 basanlardan birisi benim fakat burada söz konusu olan, yatırılan paranın çöpe atılacak para olması. Bu işi para kazanmak için değil, çöpe atacak paranız varsa zevk için yapabilirsiniz. Benim maddi durumumda acımayacağım ya da eğlencesine o günlük kartinge ne biliyim bowlinge vereceğim paranın sırf zevk için orada "harcanması" olayıdır. Bu da nasıl oluyor? 100 lira para gönderiyorum, bu parayı harcamış olarak kabul ediyorum, kimi gün oluyor bu 500 lira, yeter diyip bırakıyorum, kimi gün de direkt kaybediyorum. Bugüne kadar üst üste 2000 lira kaybettiğim de oldu, hesabımda 2 lira kaldıktan sonra ertesi günü 5000 lira yaptığım da ama toplama baktığımda ne eksideyim ne de artıda diyebilirim. Sadece maçları izlerken daha heyecanlı takip etmeye, kazanınca sevinmeye vs yardımcı oluyor. Yoksa kimseye köşe döndüreceği yok bu işlerin.

Velhasıl, paraya sıkışık dönemde buraya bir gelir kapısı gibi bel bağlamak, yapacak en saçma işlerden biri olur.
  • yarin bos musun  (06.10.13 17:13:06)
Birde mal mal dininiz batsin haraminiz batsin diye mesaj atmayin salakça. Adama hic bulasma diyoruz burda git parani iddiada ye mi diyecektik.

Hic bulasma derim. Dedigimin arkasindayim iddadan para kazanipta o parayi adam gibi kullanani gormedim.

Ha birde 3 piyango cikip 3unu de bitiren adami arastir ne demek istedigimi anlayacaksin
  • efrasiyab87  (06.10.13 17:20:44)
peki bi çözüm öneriniz var mı ne yapsam bırakmasam mı ben okulu ?

  • lcdy3  (06.10.13 17:28:51)
Gir bi ise calis. Part time, organizasyon isleri olabilir. Sehrine gore degisir. Erkek adam tasi sikar suyunu cikarir

  • omer gibi  (06.10.13 18:03:19)
hacıvat işe gir, götüne ter vursun biraz. öyle hemen bırakma. lan ben 90lı yıllarda okudum üniversiteyi. yarı aç yarı tok ne para ne pul. çalışçan hacı, aşağıdan gelen adamların bedenleri para ediyor sadece. sonra ama işler yoluna giriyor, okulu sakın bırakma çok donanım kazan!

  • fempusay  (06.10.13 19:40:52)
Belki saçma gelebilir ama network solutions'tan gideri olan bir alan adı al 1.1 TL ye sonra ücretsiz hosting veren bir firma bul (000webhost.com gibi) indexine bu alan adı satılıktır yaz ve alan adı satışı yapılan forumlara da mesaj at..

NCDISC0041 kodu ile halen 0.5$ gibi bir ücrete alan adı alabiliniyor..
  • EkimBebesi  (08.10.13 02:50:45)
bak dostum. bahis evreni kocaman bir evrendir. sabah 11-12'de rusya liginden basket maçlarıyla başlarsın, sabah 5'te amerika'daki beyzbol maçının üst mü alt mı olup olmadığını takip ederek bitirirsin.

bahisten elbette para kazanılabilir ama hayatı bir yana bırakıp bahisi hayatın haline getirirsin, kaybettiklerin kazancından daha da kötü olur. kumar bağımlısı olursun, bilgisayar bağımlısı olursun, yemek yemeyi unutursun. kendini geliştir bir işin, gücün, yeteneğin olsun. bahisten de ekstra ayda 300-500 hadi 1000 lira kazanmaya bak.
  • baldur  (20.10.13 12:18:06)
bahis,kumar hayat kaydırır. Tartışmasız bir hakikat bu.

  • taksici milletin efendisidir  (30.09.16 20:36:49)