[]

Bayramda Konya

Ankara'dan hızlı trenle gidelim diyoruz. Çok fazla günümüz yok, bazı şanslı insanlar gibi 9 gün izin kullanamayacak eşim. Toplamda 3,5 günümüz var.

Eskişehir'i çok seven iki insan olarak, Konya'yı da sever miyiz bilemedik. Çok alakasız elbette ama 3,5 gün muhtemelen Konya için çok fazla, yanılıyor muyum? Ne yapılabilir orada, nerelere gidilebilir?

Konya dışında Ankara'ya çok uzak olmayan, uçaksız da çok uzun sürmeden gidilebilecek yer önerilerine de açığız.

 
kayseriye giidn. 5 saat otobüsle. erciyes belki günübirlik ürgüp yaparsınız. şelalelere filan gidersiniz.


  • emiter  (05.10.13 17:36:14) 
konya çok düz bir şehir. görev icabı yedi aydır buradayım. misafirim geldiğinde bile nereye götüreyim bilemiyorum. bir meram bağları var, artık kış oranın bile tadı olmaz. evden dışarı çıkmıyoruz. ara sıra avm. çok yanlış bir tercih yapmak üzeresiniz. eskişehir modern, farklı bir şehir. konya kelalaka.


  • adivar  (06.10.13 10:00:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.