oynamalık oyun

iyi geceler, arkadaşlar şöyle az biraz vurdulu kırdılı oyun arayışındayım. erasmustayım, grip oldum, tek başıma yurtta kaldım şimdi canım sıkıldı. prototype 2 indirecektim sözlükten baktım yorumlara kimse beğenmemiş, darksiders diye bi oyun gördüm sonra yine sözlükte, torrentten kontrol ettim dosyanın boyutu 13 gb, indirene kadar yatar uyurum zaten.

var mı bana önereceğiniz oynaması zevkli bir oyun. strateji olmasın mümkünse çünkü kafa dağıtmak için oynayacağım.

brothers a tale of two sons

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (04.10.13 23:00:59)
prototype 2'nin beğenilmeme nedeni, ilk oyunun üstüne pek bir şey koymamış olması. senaryosu da ahım şahım değil. zaman geçirmek için oynayabilirsin. mass effect serisi de iyidir.

  • kislar gecmez beresiz  (04.10.13 23:21:36)
Darksiders oymayacaksan 2 yi oyna.
Boyut problemse pek güzel oyun seçeneğin kalmıyor.
Birde erasmusa gidip yurtta oyun oynayan adam diye başlık açarlar dikkat et. Üşenmesem ben açacaktım.
  • iorveth  (04.10.13 23:58:40)
hastayım abi bugün çıkamadım, 2-3 tane ilaç içtim şimdi ne yapayım çıkıp? zaten çok gezmekten oldu bunlar hep :D

  • nickimin hakkini veremedim  (05.10.13 00:22:29)