saygısızlık

abi bu yolda yürüken sağa sola tüküren (hayvan!) ları ne yapmalı. Az önce kızla yürüken yandan geçen adam artık nasıl bi salgı sistemi varsa 5metreden beni vurucaktı yalnız olsaydım kafasını kaldırıma geçirirdim büyük ihtimalle bunları nereye şikayet edebiliriz

şikayet edebileceğin hiçbir mecra yok.balgam da çıkarırlar,kusarlar da yapabileceğin hiçbir şey yok maalesef.

  • rock n roll  (04.10.13 22:26:17)
çok düşündüm bu mevzuyu. az ve öz yaşayan insanların yaşadığı yerlere yerleşmek dışında bir sonuca varamadım malesef.
keşke sadece tükürmek olsa saygısızlıkları...

  • papillon7  (04.10.13 22:27:44)
abi ne yapabilirsin ki? çok var böyle. ben bıraktım artık dert etmeyi. dışarı çıktığımda kendimi sirkteymişim gibi hayal ediyorum bazen. o zaman her şey normal geliyor. kendi kendine bağıran çağıran, tüküren kusan, polat alemdar gibi yürüyen, en ufak bir şeyden kavga çıkaran, kadınlara yiyecekmiş gibi bakan tipler. hepsi o zaman normal geliyor.

  • juninho77  (04.10.13 22:48:39)
abi o değil de sen kırgızistan'a hiç uğrama bence.

seksek oynayarak gidiyorum bir yerden bir yere.
  • thracian  (04.10.13 23:00:43)